SIA KL FORESTRYAktīvs

40203551538Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2024

Finanšu rādītāji

249 876 €+1595,5%
Apgrozījums 2025
+1595,5%
Vidējais pieaugums gadā 2024–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā7068108 722
Pamatlīdzekļi kopā00
Aktīvi kopā7068108 722
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības00
Ilgtermiņa saistības21531 123
Saistības kopā21531 123
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa405370 746
Pašu kapitāls kopā685377 599
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums14 738249 876
Saimnieciskās darbības peļņa405370 746
Peļņa pirms nodokļiem405370 746
Pārskata gada peļņa405370 746
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki01
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA KL FORESTRY1Bitmanis Arnis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA KL FORESTRY

Pārskats

SIA KL FORESTRY (reģ. nr. 40203551538) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Burkānu iela 1A.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 249 876 €, par 1595% vairāk nekā gadu iepriekš (14 738 €). 2025. gada peļņa bija 70 746 € (28,3% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 249 876 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 108 722 € un pašu kapitāls 77 599 € (71,4% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.