SIA RP21ABAktīvs

40203552919Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2024

Finanšu rādītāji

435 650 €
Apgrozījums 2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02,5 milj.5 milj.7,5 milj.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā864 836378 988
Pamatlīdzekļi kopā06 692 182
Aktīvi kopā864 8367 071 170
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības566 5642 104 803
Ilgtermiņa saistības04 549 270
Saistības kopā566 5646 654 073
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa-1728118 825
Pašu kapitāls kopā298 272417 097
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums0435 650
Saimnieciskās darbības peļņa-1496303 992
Peļņa pirms nodokļiem-1496118 825
Pārskata gada peļņa-1728118 825
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki01
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

75,5%15%7,83%1,67%SIA RP21ABSIA PLATINSIA "N.R.Green"SIA "W.e.s.14"SIA "KV41B"9+Liepiņš Renārs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA RP21AB

Pārskats

SIA RP21AB (reģ. nr. 40203552919) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 43A - 3.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 435 650 €. 2025. gada peļņa bija 118 825 € (27,3% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 435 650 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7 071 170 € un pašu kapitāls 417 097 € (5,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (75,5%): SIA PLATIN.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.