SIA MadaberiAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 37 280 € (42% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 177 540 | 307 953 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 36 629 | 38 835 |
| Aktīvi kopā | 214 169 | 346 788 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 126 245 | 86 473 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 126 245 | 86 473 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 87 824 | 209 671 |
| Pašu kapitāls kopā | 87 924 | 260 315 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 233 684 | 706 708 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 87 945 | 217 541 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 87 824 | 218 991 |
| Pārskata gada peļņa | 87 824 | 209 671 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 5 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 37 280 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Madaberi
Pārskats
SIA Madaberi (reģ. nr. 40203553045) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Smiltene, Raiņa iela 9A - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 706 708 €, par 202% vairāk nekā gadu iepriekš (233 684 €). 2025. gada peļņa bija 209 671 € (29,7% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 339 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 346 788 € un pašu kapitāls 260 315 € (75,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.