Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CI2"Aktīvs

40203568318Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2024

Finanšu rādītāji

52 672 €
Apgrozījums 2025
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā360 000383 626
Pamatlīdzekļi kopā00
Aktīvi kopā360 000383 626
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības357 200367 000
Ilgtermiņa saistības00
Saistības kopā357 200367 000
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa013 826
Pašu kapitāls kopā280016 626
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums052 672
Saimnieciskās darbības peļņa013 826
Peļņa pirms nodokļiem013 826
Pārskata gada peļņa013 826
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki02
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%100%Sabiedrība ar ierobež…Sabiedrība ar ierobež…4Felsbergs ImantsSIA "Paytegra"
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CI2"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CI2" (reģ. nr. 40203568318) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pārslas iela 3.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 52 672 €. 2025. gada peļņa bija 13 826 € (26,2% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 336 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 383 626 € un pašu kapitāls 16 626 € (4,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cerus Investment". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.