SIA "VS Biogas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 528 | 332 170 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 484 244 | 2 967 683 |
| Aktīvi kopā | 2 526 772 | 3 299 853 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 1 246 577 | 1 644 397 |
| Ilgtermiņa saistības | 312 593 | 475 000 |
| Saistības kopā | 1 559 170 | 2 119 397 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -40 691 | 212 854 |
| Pašu kapitāls kopā | 967 602 | 1 180 456 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 35 972 | 753 335 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -40 691 | 212 857 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -40 691 | 212 854 |
| Pārskata gada peļņa | -40 691 | 212 854 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Green gas — 50%
Kopsavilkums: SIA "VS Biogas"
Pārskats
SIA "VS Biogas" (reģ. nr. 40203569120) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Bebru pag., "Liellopu ferma Dimanti".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 753 335 €, par 1994% vairāk nekā gadu iepriekš (35 972 €). 2025. gada peļņa bija 212 854 € (28,3% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 753 335 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 299 853 € un pašu kapitāls 1 180 456 € (35,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.