LARUS PROPERTY SIAAktīvs

40203578072Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2024

Finanšu rādītāji

2 015 635 €+206,8%
Apgrozījums 2025
+206,8%
Vidējais pieaugums gadā 2024–2025
01 milj.2 milj.3 milj.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
05 milj.10 milj.15 milj.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā562 0931 265 212
Pamatlīdzekļi kopā13 065 00013 074 375
Aktīvi kopā13 627 09314 339 587
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības539 391555 040
Ilgtermiņa saistības11 060 30610 878 776
Saistības kopā11 599 69711 433 816
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa152 396878 375
Pašu kapitāls kopā2 027 3962 905 771
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums656 9612 015 635
Saimnieciskās darbības peļņa346 8751 346 323
Peļņa pirms nodokļiem156 580878 375
Pārskata gada peļņa152 396878 375
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki00
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%LARUS PROPERTY SIANDX Group, UAB7Jarmalavicius Pijus
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: LARUS PROPERTY SIA

Pārskats

LARUS PROPERTY SIA (reģ. nr. 40203578072) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 257.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2 015 635 €, par 207% vairāk nekā gadu iepriekš (656 961 €). 2025. gada peļņa bija 878 375 € (43,6% no apgrozījuma). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 14 339 587 € un pašu kapitāls 2 905 771 € (20,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir NDX Group, UAB.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.