SIA Silva FinanceAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 504 831 | 3 226 431 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 367 491 | 8 285 146 |
| Aktīvi kopā | 2 872 322 | 11 511 577 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 26 054 | 7 511 243 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 500 000 | 2 547 038 |
| Saistības kopā | 1 526 054 | 10 058 281 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -53 732 | 106 502 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 346 268 | 1 453 296 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 22 611 | 1 091 565 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -47 781 | 788 007 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -53 732 | 132 377 |
| Pārskata gada peļņa | -53 732 | 106 502 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 1 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Silva Finance
Pārskats
SIA Silva Finance (reģ. nr. 40203580522) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skanstes iela 50.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 091 565 €, par 4728% vairāk nekā gadu iepriekš (22 611 €). 2025. gada peļņa bija 106 502 € (9,8% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 363 855 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 11 511 577 € un pašu kapitāls 1 453 296 € (12,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Pēc reģistra datiem uzņēmumam ir viens dalībnieks.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.