AS EntrumAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 401 718 | 1 379 769 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 208 916 | 6 911 924 |
| Aktīvi kopā | 610 634 | 8 291 693 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 40 753 | 451 143 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 7 529 075 |
| Saistības kopā | 40 753 | 7 980 218 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5119 | -255 023 |
| Pašu kapitāls kopā | 569 881 | 311 475 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 27 620 | 801 001 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5318 | -109 016 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4571 | -254 836 |
| Pārskata gada peļņa | -5119 | -255 023 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 1 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Entrum Latvia — 100%
- SIA Entrum Latvia No.2 — 100%
- SIA Entrum Latvia No.3 — 100%
- SIA Entrum Latvia No.4 — 100%
Kopsavilkums: AS Entrum
Pārskats
AS Entrum (reģ. nr. 40203587696) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Šķūņu iela 6 - 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 801 001 €, par 2800% vairāk nekā gadu iepriekš (27 620 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 255 023 € apmērā. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 200 250 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 8 291 693 € un pašu kapitāls 311 475 € (3,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.