Wise Vision SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 15 000 € (81% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 511 | 51 986 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2897 | 2411 |
| Aktīvi kopā | 29 408 | 54 397 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 10 822 | 13 657 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 822 | 13 657 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 786 | 37 154 |
| Pašu kapitāls kopā | 18 586 | 40 740 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 31 070 | 181 555 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 15 791 | 39 983 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 791 | 39 983 |
| Pārskata gada peļņa | 15 786 | 37 154 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 2 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 15 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Wise Vision SIA
Pārskats
Wise Vision SIA (reģ. nr. 40203595547) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bieķensalas iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 181 555 €, par 484% vairāk nekā gadu iepriekš (31 070 €). 2025. gada peļņa bija 37 154 € (20,5% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 389 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 54 397 € un pašu kapitāls 40 740 € (74,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.