PR Construction SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 22 000 € (88% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 028 | 39 650 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 5153 |
| Aktīvi kopā | 26 028 | 44 803 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 1017 | 38 584 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1017 | 38 584 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 211 | 3103 |
| Pašu kapitāls kopā | 25 011 | 6114 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 31 620 | 129 125 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 22 211 | 8476 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 211 | 8603 |
| Pārskata gada peļņa | 22 211 | 3103 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 2 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 22 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: PR Construction SIA
Pārskats
PR Construction SIA (reģ. nr. 40203595617) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tallinas iela 37 - 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 129 125 €, par 308% vairāk nekā gadu iepriekš (31 620 €). 2025. gada peļņa bija 3103 € (2,4% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 281 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 44 803 € un pašu kapitāls 6114 € (13,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.