SIA Web3 Conference LVAktīvs

40203620628Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2025

Finanšu rādītāji

341 600 €
Apgrozījums 2025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2025
Pārskatu kopsavilkums2025
2025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā95 756
Pamatlīdzekļi kopā19 500
Aktīvi kopā115 256
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības1777
Ilgtermiņa saistības0
Saistības kopā1777
Pamatkapitāls—
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—
Pārskata gada peļņa110 679
Pašu kapitāls kopā113 479
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums341 600
Saimnieciskās darbības peļņa110 679
Peļņa pirms nodokļiem110 679
Pārskata gada peļņa110 679
Darbaspēka izmaksas—
Nolietojums—
Citi rādītāji
Darbinieki1
Aprēķinātā dividende—

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50,05%28,5%21,45%SIA Web3 Conference LV1Znotiņš ReinisMoon Inc, SIA1Darģelis Dāvis1Garais ArtūrsKāne Jūlija
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Uzņēmumi, kuros šis uzņēmums ir dalībnieks
Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi
Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: SIA Web3 Conference LV

Pārskats

SIA Web3 Conference LV (reģ. nr. 40203620628) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2025. gadā un reģistrā ir vairāk nekā gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Bruņinieku iela 38 - 5.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 341 600 €. 2025. gada peļņa bija 110 679 € (32,4% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 341 600 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 115 256 € un pašu kapitāls 113 479 € (98,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50,1%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.