SaintR Grupa SIAAktīvs

40203630151Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2025

Finanšu rādītāji

14 665 190 €
Apgrozījums 2025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 milj.20 milj.2025

Dividendes

no pārskata
2025

Samaksātas dividendes 2 100 000 €

Pārskatu kopsavilkums2025
2025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā3 831 760
Pamatlīdzekļi kopā14 222 007
Aktīvi kopā18 053 767
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības911 659
Ilgtermiņa saistības0
Saistības kopā911 659
Pamatkapitāls—
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—
Pārskata gada peļņa2 501 074
Pašu kapitāls kopā17 142 108
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums14 665 190
Saimnieciskās darbības peļņa2 599 030
Peļņa pirms nodokļiem2 684 404
Pārskata gada peļņa2 501 074
Darbaspēka izmaksas—
Nolietojums—
Citi rādītāji
Darbinieki199
Aprēķinātā dividende2 100 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%100%100%100%SaintR Grupa SIA1Melbārde EvaSIA "KULK"SaintR Hospitality SIASaintR Real estate SIA
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SaintR Grupa SIA

Pārskats

SaintR Grupa SIA (reģ. nr. 40203630151) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2025. gadā un reģistrā ir vairāk nekā gadu. Juridiskā adrese: Jelgava, Dobeles šoseja 34.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 14 665 190 €. 2025. gada peļņa bija 2 501 074 € (17,1% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 199. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 73 694 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 18 053 767 € un pašu kapitāls 17 142 108 € (95,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.