Vandzenes pagasta zemnieku saimniecība "PURGAĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 20 701 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 796 | 81 415 | 152 613 | 153 759 | 143 179 | 111 839 | 184 406 | 68 126 | 93 184 | 121 681 | 331 314 | 393 333 | 450 973 | 358 452 | 318 706 | 385 636 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 129 339 | 128 011 | 188 621 | 253 337 | 366 999 | 446 095 | 867 215 | 821 887 | 832 516 | 738 614 | 911 567 | 1 015 789 | 996 637 | 1 277 007 | 1 360 155 | 1 496 876 |
| Aktīvi kopā | 201 135 | 209 426 | 341 234 | 407 096 | 510 178 | 557 934 | 1 051 621 | 890 013 | 925 700 | 860 295 | 1 242 881 | 1 409 122 | 1 447 610 | 1 635 459 | 1 678 861 | 1 882 512 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6387 | 5325 | 47 606 | 134 560 | 104 253 | 96 735 | 435 622 | 182 898 | 143 460 | 53 658 | 64 693 | 9639 | 171 709 | 184 194 | 186 910 | 295 410 |
| Ilgtermiņa saistības | 9482 | 2401 | 37 326 | 29 755 | 31 580 | 55 595 | 158 393 | 359 628 | 376 270 | 294 909 | 412 260 | 463 701 | 290 124 | 487 940 | 495 474 | 451 662 |
| Saistības kopā | 15 869 | 7726 | 84 932 | 164 315 | 135 833 | 152 330 | 594 015 | 542 526 | 519 730 | 348 567 | 476 953 | 473 340 | 461 833 | 672 134 | 682 384 | 747 072 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 34 934 | 64 277 | 91 261 | 22 439 | 53 576 | 47 694 | 106 369 | 56 955 | 81 028 | 155 288 | 296 400 | 202 504 | 72 645 | 1548 | 59 952 | 159 664 |
| Pašu kapitāls kopā | 185 266 | 201 700 | 256 302 | 242 781 | 374 345 | 405 604 | 457 606 | 347 487 | 405 970 | 511 728 | 765 928 | 935 782 | 985 777 | 963 325 | 996 477 | 1 135 440 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 63 491 | 104 330 | 199 094 | 158 143 | 249 853 | 298 535 | 303 005 | 238 052 | 232 410 | 321 203 | 477 123 | 485 109 | 313 081 | 508 869 | 355 930 | 395 884 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 37 329 | 66 237 | 91 017 | 28 738 | 57 231 | 63 084 | 106 369 | 64 078 | 87 508 | 162 453 | 305 933 | 214 991 | 83 821 | 31 060 | 99 545 | 193 802 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 790 | 66 078 | 92 754 | 25 282 | 56 091 | 52 071 | 106 369 | 56 955 | 81 028 | 155 288 | 296 400 | 202 504 | 72 645 | 1548 | 59 952 | 159 664 |
| Pārskata gada peļņa | 34 934 | 64 277 | 91 261 | 22 439 | 53 576 | 47 694 | 106 369 | 56 955 | 81 028 | 155 288 | 296 400 | 202 504 | 72 645 | 1548 | 59 952 | 159 664 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 47 843 | 0 | 30 000 | 45 233 | 16 435 | 54 367 | 167 074 | 22 545 | 49 530 | 42 200 | 32 650 | 22 650 | 24 000 | 26 800 | 20 701 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "DZIRNAVNIEKI" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Vandzenes pagasta zemnieku saimniecība "PURGAĻI"
Pārskats
Vandzenes pagasta zemnieku saimniecība "PURGAĻI" (reģ. nr. 41201008554) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Vandzenes pag., Lādzere, "Purgaļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 395 884 €, par 11,2% vairāk nekā gadu iepriekš (355 930 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 159 664 € (40,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 98 971 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 882 512 € un pašu kapitāls 1 135 440 € (60,3% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.