Ģibuļu pagasta zemnieku saimniecība "BIEĻAS 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 671 | 2789 | 21 997 | 17 693 | 33 000 | 47 692 | 64 859 | 75 459 | 37 753 | 19 744 | 54 752 | 74 080 | 72 462 | 52 191 | 58 599 | 111 392 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 35 717 | 31 470 | 28 566 | 50 264 | 87 246 | 136 679 | 164 915 | 146 437 | 172 533 | 274 725 | 257 049 | 273 030 | 273 574 | 393 916 | 352 172 | 340 346 |
| Aktīvi kopā | 49 388 | 34 259 | 50 563 | 67 957 | 120 246 | 184 371 | 229 774 | 221 896 | 210 286 | 294 469 | 311 801 | 347 110 | 346 036 | 446 107 | 410 771 | 451 738 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 30 970 | 22 264 | 20 942 | 29 263 | 28 327 | 45 353 | 30 647 | 31 275 | 24 691 | 39 270 | 34 657 | 41 105 | 63 947 | 54 618 | 26 644 | 16 400 |
| Ilgtermiņa saistības | 11 111 | 7415 | 0 | 0 | 15 523 | 37 523 | 80 323 | 58 800 | 44 800 | 97 453 | 89 399 | 70 752 | 54 705 | 123 358 | 110 373 | 101 326 |
| Saistības kopā | 42 081 | 29 679 | 20 942 | 29 263 | 43 850 | 82 876 | 110 970 | 90 075 | 69 491 | 136 723 | 124 056 | 111 857 | 118 652 | 177 976 | 137 017 | 117 726 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5467 | 7273 | 25 041 | 9074 | 21 340 | 24 539 | 17 869 | 13 017 | 8974 | 16 951 | 29 999 | 47 508 | -7869 | 747 | 5623 | 60 258 |
| Pašu kapitāls kopā | 7307 | 4580 | 29 621 | 38 694 | 76 396 | 100 935 | 118 804 | 131 821 | 140 795 | 157 746 | 187 745 | 235 253 | 227 384 | 268 131 | 273 754 | 334 012 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 570 | 31 564 | 48 349 | 45 043 | 69 238 | 92 206 | 99 723 | 108 805 | 96 896 | 127 605 | 158 642 | 224 182 | 196 887 | 183 698 | 209 421 | 264 663 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4472 | 8615 | 26 933 | 11 317 | 23 112 | 26 303 | 20 708 | 15 146 | 10 619 | 18 499 | 32 825 | 50 180 | -4340 | 3503 | 18 243 | 67 728 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5467 | 7661 | 26 280 | 10 515 | 21 340 | 24 539 | 17 869 | 13 017 | 8974 | 16 951 | 29 999 | 47 508 | -7869 | 747 | 5623 | 60 258 |
| Pārskata gada peļņa | -5467 | 7273 | 25 041 | 9074 | 21 340 | 24 539 | 17 869 | 13 017 | 8974 | 16 951 | 29 999 | 47 508 | -7869 | 747 | 5623 | 60 258 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 4 | 4 | 6 | 4 | 4 | 4 | 5 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Ģibuļu pagasta zemnieku saimniecība "BIEĻAS 1"
Pārskats
Ģibuļu pagasta zemnieku saimniecība "BIEĻAS 1" (reģ. nr. 41201011342) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Ģibuļu pag., "Amatnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 264 663 €, par 26,4% vairāk nekā gadu iepriekš (209 421 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 60 258 € (22,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 66 166 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 451 738 € un pašu kapitāls 334 012 € (73,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.