SIA "Imantas V"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 50 472 | 44 716 | 82 432 | 81 350 | 101 311 | 45 245 | 40 751 | 90 876 | 32 027 | 27 824 | 26 315 | 51 066 | 43 555 | 11 839 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 27 692 | 21 543 | 21 420 | 15 200 | 15 501 | 78 735 | 58 121 | 45 496 | 29 596 | 10 603 | 98 854 | 466 028 | 465 654 | 465 281 |
| Aktīvi kopā | 78 164 | 66 259 | 103 852 | 96 550 | 116 812 | 123 980 | 98 872 | 136 372 | 61 623 | 38 427 | 125 169 | 517 094 | 509 209 | 477 120 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3625 | 1806 | 2930 | 5850 | 10 437 | 29 063 | 25 674 | 19 438 | 13 573 | 13 584 | 1149 | 122 700 | 105 | 4 |
| Ilgtermiņa saistības | 2675 | 1958 | 0 | 0 | 3239 | 30 888 | 24 561 | 30 519 | 13 520 | 13 520 | 101 770 | 347 770 | 471 770 | 464 550 |
| Saistības kopā | 6300 | 3764 | 2930 | 5850 | 13 676 | 59 951 | 50 235 | 49 957 | 27 093 | 27 104 | 102 919 | 470 470 | 471 875 | 464 554 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 487 | -1400 | 17 808 | 14 177 | 26 673 | -39 107 | -15 392 | 37 778 | -51 885 | -23 207 | 75 339 | 24 374 | -9290 | -24 768 |
| Pašu kapitāls kopā | 71 864 | 62 495 | 100 922 | 90 700 | 103 136 | 64 029 | 48 637 | 86 415 | 34 530 | 11 323 | 22 250 | 46 624 | 37 334 | 12 566 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 55 969 | 40 858 | 67 586 | 59 573 | 72 690 | 123 072 | 9794 | 72 926 | 78 600 | 18 640 | 28 876 | 42 884 | 8683 | 7574 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 25 697 | -791 | 18 835 | 14 932 | 26 766 | -38 490 | -14 658 | 38 451 | -51 211 | -23 052 | 75 464 | 24 374 | -9290 | -24 768 |
| EBITDA | 34 175 | 7503 | 27 267 | 21 662 | 30 855 | -38 490 | -14 658 | 54 564 | -35 310 | -19 723 | 77 092 | 25 702 | -8917 | -24 395 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 045 | -883 | 18 666 | 14 932 | 26 766 | -39 107 | -15 392 | 37 778 | -51 885 | -23 207 | 75 339 | 24 374 | -9290 | -24 768 |
| Pārskata gada peļņa | 24 487 | -1400 | 17 808 | 14 177 | 26 673 | -39 107 | -15 392 | 37 778 | -51 885 | -23 207 | 75 339 | 24 374 | -9290 | -24 768 |
| Darbaspēka izmaksas | 3004 | 3753 | 5943 | 6664 | 6211 | 4964 | 0 | 496 | 1737 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 8478 | 8294 | 8432 | 6730 | 4089 | 0 | 0 | 16 113 | 15 901 | 3329 | 1628 | 1328 | 373 | 373 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 7969 | 0 | 24 399 | 14 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Imantas V"
Pārskats
SIA "Imantas V" (reģ. nr. 41201012475) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Vandzenes pag., "Laidņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7574 €, par 12,8% mazāk nekā gadu iepriekš (8683 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 14,3% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 768 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7574 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 477 120 € un pašu kapitāls 12 566 € (2,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.