SIA "JRN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 374 | 18 931 | 27 089 | 26 758 | 76 668 | 79 768 | 61 102 | 66 975 | 17 300 | 22 291 | 50 950 | 62 836 | 109 393 | 135 956 | 175 794 | 160 000 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 27 103 | 100 898 | 90 285 | 98 123 | 146 940 | 114 923 | 95 072 | 132 607 | 119 473 | 109 714 | 99 089 | 87 301 | 82 477 | 104 421 | 95 404 | 125 630 |
| Aktīvi kopā | 47 477 | 119 829 | 117 374 | 124 881 | 223 608 | 194 691 | 156 174 | 199 582 | 136 773 | 132 005 | 150 039 | 150 137 | 191 870 | 240 377 | 271 198 | 285 630 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 38 217 | 70 555 | 26 363 | 45 588 | 98 371 | 87 085 | 50 218 | 130 973 | 51 657 | 68 897 | 34 135 | 26 038 | 36 268 | 69 186 | 70 274 | 62 525 |
| Ilgtermiņa saistības | 1767 | 8960 | 41 262 | 20 995 | 14 690 | 9013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 700 | 48 225 | 46 725 | 52 561 | 49 779 | 50 688 |
| Saistības kopā | 39 984 | 79 515 | 67 625 | 66 583 | 113 061 | 96 098 | 50 218 | 130 973 | 51 657 | 68 897 | 83 835 | 74 263 | 82 993 | 121 747 | 120 053 | 113 213 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -166 | 246 | 7929 | 8549 | 27 678 | -10 401 | -1426 | -37 347 | 16 507 | -22 007 | 3096 | 9669 | 33 004 | 9753 | 32 515 | 21 272 |
| Pašu kapitāls kopā | 3606 | 39 908 | 47 837 | 56 386 | 107 481 | 96 899 | 105 956 | 68 609 | 85 116 | 63 108 | 66 204 | 75 874 | 108 877 | 118 630 | 151 145 | 172 417 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 250 072 | 218 931 | 270 767 | 291 836 | 568 252 | 618 638 | 374 282 | 230 687 | 233 274 | 205 293 | 209 065 | 390 997 | 511 772 | 844 664 | 1 023 882 | 976 437 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 718 | 770 | 5681 | 5623 | 29 407 | -3684 | -1815 | -36 984 | 18 347 | -21 089 | 3694 | 9741 | 33 005 | 10 036 | 31 869 | 18 907 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 289 | 518 | 9146 | 8717 | 33 410 | 351 | 1621 | -37 347 | 16 545 | -22 007 | 3096 | 9669 | 33 004 | 9753 | 32 515 | 21 272 |
| Pārskata gada peļņa | -166 | 246 | 7929 | 8549 | 27 678 | -10 401 | -1426 | -37 347 | 16 507 | -22 007 | 3096 | 9669 | 33 004 | 9753 | 32 515 | 21 272 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 7 | 9 | 9 | 9 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 9 | 11 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "JRN"
Pārskats
SIA "JRN" (reģ. nr. 41202008759) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Talsu nov., Vandzenes pag., Vandzene, "Kastaņas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 976 437 €, par 4,6% mazāk nekā gadu iepriekš (1 023 882 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 21 272 € (2,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 108 493 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 285 630 € un pašu kapitāls 172 417 € (60,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.