Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEJNIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 130 952 | 182 668 | 198 348 | 277 696 | 326 029 | 368 007 | 364 547 | 331 838 | 326 460 | 366 921 | 407 994 | 490 167 | 450 636 | 442 672 | 526 183 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 63 607 | 67 844 | 56 318 | 158 387 | 124 112 | 130 214 | 239 999 | 279 116 | 315 457 | 343 811 | 528 390 | 578 224 | 562 621 | 551 885 | 629 545 |
| Aktīvi kopā | 194 559 | 250 512 | 254 666 | 436 083 | 450 141 | 498 221 | 604 546 | 610 954 | 641 917 | 710 732 | 936 384 | 1 068 391 | 1 013 257 | 994 557 | 1 155 728 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 355 | 42 467 | 11 807 | 31 892 | 41 643 | 68 254 | 65 785 | 71 505 | 103 685 | 131 248 | 120 157 | 157 772 | 161 583 | 200 724 | 206 671 |
| Ilgtermiņa saistības | 18 279 | 19 683 | 14 487 | 63 242 | 42 295 | 35 386 | 78 591 | 96 417 | 93 792 | 65 510 | 246 429 | 275 881 | 235 343 | 187 306 | 194 503 |
| Saistības kopā | 50 634 | 62 150 | 26 294 | 95 134 | 83 938 | 103 640 | 144 376 | 167 922 | 197 477 | 196 758 | 366 586 | 433 653 | 396 926 | 388 030 | 401 174 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 18 302 | 44 510 | 43 099 | 16 005 | 25 254 | 28 378 | 65 588 | -17 138 | 1408 | 69 534 | 55 824 | 64 940 | -18 407 | 22 376 | 148 027 |
| Pašu kapitāls kopā | 140 837 | 185 274 | 228 372 | 340 949 | 366 203 | 394 581 | 460 170 | 443 032 | 444 440 | 513 974 | 569 798 | 634 738 | 616 331 | 606 527 | 754 554 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 135 146 | 172 471 | 177 317 | 236 681 | 182 710 | 207 214 | 273 820 | 298 731 | 316 680 | 368 967 | 350 268 | 626 045 | 471 656 | 570 488 | 805 297 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 23 865 | 48 399 | 44 723 | 19 559 | 28 059 | 29 877 | 68 556 | -13 345 | 626 | 74 446 | 62 661 | 73 824 | -5303 | 34 331 | 156 440 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 467 | 46 222 | 44 137 | 18 647 | 27 098 | 28 378 | 65 588 | -17 138 | 1523 | 69 815 | 55 971 | 65 069 | -17 987 | 22 522 | 148 027 |
| Pārskata gada peļņa | 18 302 | 44 510 | 43 099 | 16 005 | 25 254 | 28 378 | 65 588 | -17 138 | 1408 | 69 534 | 55 824 | 64 940 | -18 407 | 22 376 | 148 027 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 12 | 11 | 11 | 12 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 180 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEJNIEKI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEJNIEKI" (reģ. nr. 41203001724) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils nov., Ugāles pag., Ugāle, "Vālodzes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 805 297 €, par 41,2% vairāk nekā gadu iepriekš (570 488 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 148 027 € (18,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 61 946 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 155 728 € un pašu kapitāls 754 554 € (65,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (74,3%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.