SIA "RAML"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8216 | 5951 | 5951 | 5951 | 5951 | 8468 | 8468 | 8368 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 8216 | 5951 | 5951 | 5951 | 5951 | 8468 | 8468 | 8368 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 | 7753 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 622 | 885 | 935 | 934 | 378 | 437 | 496 | 320 | 379 | 450 | 535 | 621 | 716 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 442 | 14 496 | 14 496 | 14 496 | 13 874 | 19 741 | 19 741 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 18 786 | 18 786 |
| Saistības kopā | 14 442 | 14 496 | 14 496 | 14 496 | 14 496 | 20 626 | 20 676 | 19 720 | 19 164 | 19 223 | 19 282 | 19 106 | 19 165 | 19 236 | 19 321 | 19 407 | 19 502 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -182 | -2319 | 0 | 0 | 0 | 0 | -50 | 856 | -59 | -59 | -59 | 176 | -59 | -71 | -84 | -85 | -95 |
| Pašu kapitāls kopā | -6226 | -8545 | -8545 | -8545 | -8545 | -12 158 | -12 208 | -11 352 | -11 411 | -11 470 | -11 529 | -11 353 | -11 412 | -11 483 | -11 568 | -11 654 | -11 749 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -182 | -2319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 906 | -9 | -9 | -9 | 226 | -9 | -21 | -34 | -35 | -45 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -182 | -2319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 906 | -9 | -9 | -9 | 226 | -9 | -21 | -34 | -35 | -45 |
| Pārskata gada peļņa | -182 | -2319 | 0 | 0 | 0 | 0 | -50 | 856 | -59 | -59 | -59 | 176 | -59 | -71 | -84 | -85 | -95 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "RAML"
Pārskats
SIA "RAML" (reģ. nr. 41203007727) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Ģibuļu pag., Pastende, Ozolu iela 5 - 27.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 95 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 749 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.