Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STALKERS K"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 094 | 11 418 | 15 682 | 40 892 | 61 096 | 59 241 | 61 118 | 35 727 | 25 348 | 28 476 | 47 054 | 13 913 | 12 265 | 19 609 | 8911 | 19 581 | 20 808 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 194 270 | 120 449 | 63 711 | 19 537 | 66 926 | 123 911 | 101 244 | 100 864 | 87 911 | 161 684 | 127 907 | 94 332 | 59 918 | 20 157 | 32 626 | 27 587 | 19 924 |
| Aktīvi kopā | 210 364 | 131 867 | 79 393 | 60 429 | 128 022 | 183 152 | 162 362 | 136 591 | 113 259 | 190 160 | 174 961 | 108 245 | 72 183 | 39 766 | 41 537 | 47 168 | 40 732 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 165 228 | 117 763 | 85 902 | 56 797 | 45 867 | 66 015 | 64 173 | 34 504 | 19 969 | 41 587 | 34 696 | 26 513 | 27 808 | 37 573 | 37 496 | 35 947 | 26 412 |
| Ilgtermiņa saistības | 21 838 | 0 | 0 | 0 | 39 373 | 40 665 | 24 430 | 24 255 | 12 788 | 40 324 | 31 512 | 21 056 | 15 024 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 187 066 | 117 763 | 85 902 | 56 797 | 85 240 | 106 680 | 88 603 | 58 759 | 32 757 | 81 911 | 66 208 | 47 569 | 42 832 | 37 573 | 37 496 | 35 947 | 26 412 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 631 | -9194 | -20 613 | 10 141 | 37 326 | 16 176 | -3092 | 3994 | 5104 | 27 747 | 20 504 | -48 077 | -31 325 | -27 158 | 1848 | 7180 | 3099 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 298 | 14 104 | -6509 | 3632 | 40 958 | 74 496 | 71 404 | 75 398 | 80 502 | 108 249 | 108 753 | 60 676 | 29 351 | 2193 | 4041 | 11 221 | 14 320 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 286 065 | 187 346 | 215 955 | 281 157 | 395 003 | 471 738 | 359 107 | 372 907 | 404 673 | 351 257 | 395 907 | 156 302 | 112 806 | 214 638 | 205 132 | 191 855 | 189 555 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 26 974 | -23 701 | -17 010 | 16 933 | 42 280 | 20 430 | -531 | 6994 | 7541 | 28 162 | 20 824 | -47 942 | -31 229 | -27 158 | 1848 | 7180 | 3099 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 992 | -24 447 | -17 743 | 16 933 | 41 024 | 17 027 | -3024 | 5376 | 7162 | 27 747 | 20 504 | -48 077 | -31 325 | -27 158 | 1848 | 7180 | 3099 |
| Pārskata gada peļņa | 20 631 | -9194 | -20 613 | 10 141 | 37 326 | 16 176 | -3092 | 3994 | 5104 | 27 747 | 20 504 | -48 077 | -31 325 | -27 158 | 1848 | 7180 | 3099 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 19 | 14 | 14 | 14 | 12 | 12 | 11 | 11 | 15 | 10 | 10 | 8 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 119 296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "SANTA-ALIANSE" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Santa-Rema"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STALKERS K"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STALKERS K" (reģ. nr. 41203008807) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Pils iela 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 189 555 €, par 1,2% mazāk nekā gadu iepriekš (191 855 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 3099 € (1,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 185 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 40 732 € un pašu kapitāls 14 320 € (35,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.