SIA "VENTAGRA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 49 158 | 71 307 | 42 281 | 55 838 | 54 016 | 76 135 | 99 767 | 91 946 | 75 392 | 94 199 | 107 016 | 150 596 | 169 901 | 169 932 | 171 251 | 154 125 | 147 355 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 670 | 2452 | 8439 | 6524 | 13 677 | 10 350 | 3177 | 16 938 | 15 557 | 7439 | 20 907 | 14 247 | 17 907 | 67 216 | 73 574 | 57 253 | 25 338 |
| Aktīvi kopā | 59 828 | 73 759 | 50 720 | 62 362 | 67 693 | 86 485 | 102 944 | 108 884 | 90 949 | 101 638 | 127 923 | 164 843 | 187 808 | 237 148 | 244 825 | 211 378 | 172 693 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 63 831 | 64 168 | 44 454 | 53 406 | 52 615 | 63 883 | 79 634 | 91 700 | 62 761 | 65 901 | 42 823 | 48 290 | 58 679 | 71 926 | 67 501 | 64 709 | 61 010 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 12 000 | 8000 | 6922 | 6922 | 9849 | 9849 | 9849 | 9849 | 9849 | 9849 | 9849 | 9849 | 9849 | 9849 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 63 831 | 76 168 | 52 454 | 60 328 | 59 537 | 73 732 | 89 483 | 101 549 | 72 610 | 75 750 | 52 672 | 58 139 | 68 528 | 81 775 | 77 350 | 64 709 | 61 010 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 685 | 1594 | 675 | 3767 | 6122 | 1149 | 708 | -6126 | 11 004 | 7549 | 49 363 | 31 453 | 12 576 | 36 093 | 12 102 | -20 806 | -34 986 |
| Pašu kapitāls kopā | -4003 | -2409 | -1734 | 2034 | 8156 | 12 753 | 13 461 | 7335 | 18 339 | 25 888 | 75 251 | 106 704 | 119 280 | 155 373 | 167 475 | 146 669 | 111 683 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 680 245 | 618 341 | 625 505 | 548 067 | 544 657 | 767 240 | 785 311 | 763 041 | 758 698 | 917 263 | 989 529 | 886 721 | 895 794 | 988 214 | 952 648 | 843 290 | 851 596 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 050 | 1594 | 675 | 3767 | 6855 | 1939 | 1349 | -6126 | 11 372 | 7549 | 49 363 | 31 453 | 12 576 | 36 093 | 12 102 | -20 806 | -34 986 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 050 | 1594 | 675 | 3767 | 6855 | 1939 | 1349 | -6126 | 11 372 | 7549 | 49 363 | 31 453 | 12 576 | 36 093 | 12 102 | -20 806 | -34 986 |
| Pārskata gada peļņa | -12 685 | 1594 | 675 | 3767 | 6122 | 1149 | 708 | -6126 | 11 004 | 7549 | 49 363 | 31 453 | 12 576 | 36 093 | 12 102 | -20 806 | -34 986 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 17 | 17 | 17 | 18 | 17 | 13 | 14 | 14 | 15 | 16 | 17 | 16 | 15 | 14 | 12 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VENTAGRA"
Pārskats
SIA "VENTAGRA" (reģ. nr. 41203011296) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Durbes iela 40.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 851 596 €, par 1,0% vairāk nekā gadu iepriekš (843 290 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 34 986 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 828 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 172 693 € un pašu kapitāls 111 683 € (64,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.