Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A pluss A serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5063 | 4182 | 4382 | 3097 | 4130 | 9459 | 11 277 | 10 256 | 10 099 | 10 406 | 9206 | 7133 | 4178 | 1606 | 3677 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 19 623 | 17 884 | 17 603 | 23 002 | 19 863 | 16 906 | 14 644 | 12 251 | 10 257 | 8343 | 6429 | 4529 | 2845 | 5828 | 5112 |
| Aktīvi kopā | 24 686 | 22 066 | 21 985 | 26 099 | 23 993 | 26 365 | 25 921 | 22 507 | 20 356 | 18 749 | 15 635 | 11 662 | 7023 | 7434 | 8789 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1245 | 1979 | 1965 | 3825 | 4259 | 10 591 | 13 290 | 17 737 | 21 033 | 26 664 | 30 178 | 35 592 | 39 713 | 38 097 | 39 187 |
| Ilgtermiņa saistības | 35 220 | 35 220 | 39 510 | 60 913 | 66 347 | 71 542 | 77 003 | 79 203 | 81 403 | 83 193 | 83 703 | 84 503 | 84 503 | 84 503 | 84 503 |
| Saistības kopā | 36 465 | 37 199 | 41 475 | 64 738 | 70 606 | 82 133 | 90 293 | 96 940 | 102 436 | 109 857 | 113 881 | 120 095 | 124 216 | 122 600 | 123 690 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2993 | -3354 | -4357 | -10 908 | -7974 | -9155 | -8604 | -10 061 | -7645 | -9028 | -7138 | -10 187 | -8760 | 2027 | 265 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 779 | -15 133 | -19 490 | -38 639 | -46 613 | -55 768 | -64 372 | -74 433 | -82 080 | -91 108 | -98 246 | -108 433 | -117 193 | -115 166 | -114 901 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 35 646 | 38 100 | 28 100 | 34 228 | 38 680 | 37 748 | 32 263 | 41 932 | 38 723 | 40 751 | 48 635 | 52 353 | 54 915 | 67 294 | 56 514 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2993 | -3354 | -4357 | -10 908 | -7974 | -9155 | -8604 | -10 061 | -7645 | -9028 | -7138 | -10 187 | -8760 | 2027 | 265 |
| EBITDA | -1059 | -1328 | -2464 | -7851 | -4837 | -6197 | -6040 | -7668 | -5651 | -7114 | -5224 | -8288 | -7076 | 2624 | 265 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2993 | -3354 | -4357 | -10 908 | -7974 | -9155 | -8604 | -10 061 | -7645 | -9028 | -7138 | -10 187 | -8760 | 2027 | 265 |
| Pārskata gada peļņa | -2993 | -3354 | -4357 | -10 908 | -7974 | -9155 | -8604 | -10 061 | -7645 | -9028 | -7138 | -10 187 | -8760 | 2027 | 265 |
| Darbaspēka izmaksas | 1206 | 1636 | 1539 | 2474 | 2643 | 3503 | 2980 | 3609 | 3571 | 3969 | 4152 | 4277 | 4682 | 5040 | 5165 |
| Nolietojums | 1934 | 2026 | 1893 | 3057 | 3137 | 2958 | 2564 | 2393 | 1994 | 1914 | 1914 | 1899 | 1684 | 597 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A pluss A serviss"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A pluss A serviss" (reģ. nr. 41203012412) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Dundagas pag., Dundaga, "Niedrāji".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 56 514 €, par 16,0% mazāk nekā gadu iepriekš (67 294 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 265 € (0,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 838 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-114 901 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.