Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Q & Q Control Services Baltic"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 50 085 | 40 818 | 37 546 | 39 210 | 69 912 | 91 075 | 95 447 | 85 723 | 73 479 | 30 560 | 23 767 | 10 925 | 11 910 | 18 251 | 12 480 | 7619 | 51 046 | 83 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9723 | 3415 | 2794 | 2564 | 6534 | 8520 | 47 841 | 51 756 | 45 037 | 54 104 | 41 452 | 48 771 | 82 909 | 77 135 | 70 298 | 66 526 | 80 599 | 59 655 |
| Aktīvi kopā | 59 808 | 44 233 | 40 340 | 41 774 | 76 446 | 99 595 | 143 288 | 137 479 | 118 516 | 84 664 | 65 219 | 59 696 | 94 819 | 95 386 | 82 778 | 74 145 | 131 645 | 59 738 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 49 168 | 39 848 | 40 126 | 47 487 | 60 017 | 82 807 | 118 439 | 110 771 | 101 218 | 68 179 | 49 882 | 41 643 | 771 | 962 | 756 | 1832 | 19 266 | 945 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 069 | 74 054 | 68 985 | 65 742 | 105 257 | 73 379 |
| Saistības kopā | 49 168 | 39 848 | 40 126 | 47 487 | 60 017 | 82 807 | 118 439 | 110 771 | 101 218 | 68 179 | 49 882 | 41 643 | 74 840 | 75 016 | 69 741 | 67 574 | 124 523 | 74 324 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -17 761 | -6255 | -4171 | -5927 | 22 142 | 359 | 964 | 1860 | -9410 | -813 | -1148 | 2716 | 1220 | 391 | -7333 | -6465 | 551 | -21 708 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 640 | 4385 | 214 | -5713 | 16 429 | 16 788 | 24 849 | 26 708 | 17 298 | 16 485 | 15 337 | 18 053 | 19 273 | 19 664 | 12 331 | 5865 | 6416 | -15 292 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 16 245 | 4257 | 0 | 0 | 27 348 | 11 511 | 14 138 | 16 680 | 9644 | 11 000 | 8536 | 20 574 | 19 915 | 11 750 | 9000 | 9000 | 9180 | 26 708 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -16 729 | -5932 | -4169 | -5927 | 22 142 | 366 | 969 | 1766 | -10 423 | -815 | -1377 | 2716 | 1220 | 391 | -7333 | -6425 | 681 | -21 763 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 761 | -6255 | -4171 | -5927 | 22 142 | 359 | 964 | 1860 | -9410 | -813 | -1148 | 2716 | 1220 | 391 | -7333 | -6465 | 551 | -21 708 |
| Pārskata gada peļņa | -17 761 | -6255 | -4171 | -5927 | 22 142 | 359 | 964 | 1860 | -9410 | -813 | -1148 | 2716 | 1220 | 391 | -7333 | -6465 | 551 | -21 708 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Q & Q Control Services Baltic"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Q & Q Control Services Baltic" (reģ. nr. 41203013210) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Rūpniecības iela 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 26 708 €, par 191% vairāk nekā gadu iepriekš (9180 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 21 708 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 708 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-15 292 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.