Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MALUM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 48 926 | 48 138 | 35 540 | 47 104 | 26 511 | 30 805 | 36 187 | 64 137 | 20 511 | 30 529 | 31 107 | 51 828 | 97 036 | 85 928 | 95 805 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 214 267 | 185 606 | 179 003 | 246 063 | 233 760 | 222 306 | 208 097 | 214 364 | 225 021 | 204 211 | 203 793 | 231 915 | 206 420 | 215 090 | 189 005 |
| Aktīvi kopā | 263 193 | 233 744 | 214 543 | 293 167 | 260 271 | 253 111 | 244 284 | 278 501 | 245 532 | 234 740 | 234 900 | 283 743 | 303 456 | 301 018 | 284 810 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 44 394 | 6275 | 10 734 | 10 690 | 21 385 | 17 707 | 20 153 | 45 535 | 61 512 | 48 459 | 59 417 | 62 274 | 54 668 | 54 958 | 56 794 |
| Ilgtermiņa saistības | 247 262 | 236 430 | 202 106 | 277 895 | 266 915 | 271 100 | 269 998 | 265 538 | 99 480 | 78 365 | 61 100 | 63 575 | 55 568 | 74 539 | 50 041 |
| Saistības kopā | 291 656 | 242 705 | 212 840 | 288 585 | 288 300 | 288 807 | 290 151 | 311 073 | 160 992 | 126 824 | 120 517 | 125 849 | 110 236 | 129 497 | 106 835 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 071 | 19 502 | 10 664 | 2159 | -32 611 | -7667 | -10 170 | 13 241 | 117 112 | 23 375 | 6467 | 43 511 | 35 326 | -21 699 | 6454 |
| Pašu kapitāls kopā | -28 463 | -8961 | 1703 | 4582 | -28 029 | -35 696 | -45 867 | -32 572 | 84 540 | 107 916 | 114 383 | 157 894 | 193 220 | 171 521 | 177 975 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 37 974 | 32 852 | 27 333 | 23 648 | 18 218 | 15 832 | 29 145 | 49 099 | 33 231 | 51 036 | 76 900 | 103 802 | 117 576 | 111 727 | 152 468 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -25 710 | 23 374 | 14 041 | 3368 | -38 081 | -19 121 | -23 438 | 657 | 103 060 | 23 017 | 6187 | 44 037 | 35 921 | -20 289 | 7097 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 038 | 19 514 | 10 696 | 2159 | -32 580 | -7667 | -10 170 | 13 241 | 117 157 | 23 375 | 6467 | 43 511 | 35 326 | -21 699 | 6454 |
| Pārskata gada peļņa | -14 071 | 19 502 | 10 664 | 2159 | -32 611 | -7667 | -10 170 | 13 241 | 117 112 | 23 375 | 6467 | 43 511 | 35 326 | -21 699 | 6454 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MALUM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MALUM" (reģ. nr. 41203014822) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Vandzenes pag., Uguņciems, "Vildes 2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 152 468 €, par 36,5% vairāk nekā gadu iepriekš (111 727 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 6454 € (4,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 117 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 284 810 € un pašu kapitāls 177 975 € (62,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (52%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.