Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tilmači"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 85 547 | 87 030 | 83 840 | 75 269 | 69 569 | 65 197 | 31 467 | 52 734 | 51 033 | 51 520 | 69 401 | 64 074 | 61 427 | 58 382 | 73 040 | 86 712 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 26 300 | 12 300 | 9942 | 8171 | 8298 | 17 909 | 13 957 | 9487 | 5749 | 2977 | 8112 | 11 064 | 8531 | 5267 | 2226 | 528 |
| Aktīvi kopā | 111 847 | 99 330 | 93 782 | 83 440 | 77 867 | 83 106 | 45 424 | 62 221 | 56 782 | 54 497 | 77 513 | 75 138 | 69 958 | 63 649 | 75 266 | 87 240 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 80 394 | 76 001 | 78 500 | 85 925 | 50 180 | 81 231 | 57 225 | 61 606 | 47 122 | 38 001 | 59 921 | 55 570 | 34 630 | 28 109 | 27 136 | 38 784 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 372 | 34 371 | 6977 | 4566 | 45 924 | 6497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 120 766 | 110 372 | 85 477 | 90 491 | 96 104 | 87 728 | 57 225 | 61 606 | 47 122 | 38 001 | 59 921 | 55 570 | 34 630 | 28 109 | 27 136 | 38 784 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -34 481 | -2461 | 7198 | -14 972 | -8165 | 13 242 | -12 471 | 12 416 | 9045 | 6836 | 1096 | 1976 | 15 760 | 212 | 12 590 | 326 |
| Pašu kapitāls kopā | -8919 | -11 380 | 7308 | -7664 | -19 069 | -5827 | -11 801 | 615 | 9660 | 16 496 | 17 592 | 19 568 | 35 328 | 35 540 | 48 130 | 48 456 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 31 797 | 31 161 | 61 706 | 57 678 | 97 481 | 225 025 | 220 555 | 120 363 | 121 341 | 58 990 | 65 040 | 72 311 | 163 258 | 70 513 | 131 897 | 59 497 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -29 302 | 1580 | 10 430 | -13 127 | -7390 | 15 417 | -11 543 | 16 629 | 11 722 | 9660 | 3456 | 5035 | 17 947 | 212 | 13 774 | 2030 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -34 481 | -2461 | 7335 | -14 972 | -8165 | 15 102 | -11 760 | 15 016 | 9045 | 6836 | 1096 | 1976 | 15 760 | 212 | 12 590 | 326 |
| Pārskata gada peļņa | -34 481 | -2461 | 7198 | -14 972 | -8165 | 13 242 | -12 471 | 12 416 | 9045 | 6836 | 1096 | 1976 | 15 760 | 212 | 12 590 | 326 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tilmači"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tilmači" (reģ. nr. 41203016151) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils nov., Tārgales pag., "Bērzmalas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 59 497 €, par 54,9% mazāk nekā gadu iepriekš (131 897 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 326 € (0,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 749 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 87 240 € un pašu kapitāls 48 456 € (55,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (52,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.