SIA GL ConstructAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 85 129 | 164 727 | 97 884 | 98 435 | 152 503 | 331 075 | 366 220 | 630 055 | 976 732 | 1 120 311 | 1 087 954 | 1 388 780 | 1 205 399 | 1 356 082 | 842 704 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 10 969 | 15 437 | 10 751 | 56 941 | 36 499 | 227 652 | 197 981 | 215 580 | 333 918 | 695 252 | 809 489 | 746 415 | 1 093 054 | 1 148 901 |
| Aktīvi kopā | 85 129 | 175 696 | 113 321 | 109 186 | 209 444 | 367 574 | 593 872 | 828 036 | 1 192 312 | 1 454 229 | 1 783 206 | 2 198 269 | 1 951 814 | 2 449 136 | 1 991 605 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 75 585 | 160 382 | 126 210 | 130 079 | 204 345 | 343 735 | 437 811 | 482 146 | 801 372 | 1 015 841 | 1 039 603 | 1 126 066 | 266 070 | 507 770 | 42 410 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 4329 | 4697 | 1568 | 31 794 | 34 993 | 145 886 | 130 262 | 150 468 | 124 020 | 165 457 | 137 056 | 70 873 | 72 845 | 74 812 |
| Saistības kopā | 75 585 | 164 711 | 130 907 | 131 647 | 236 139 | 378 728 | 583 697 | 612 408 | 951 840 | 1 139 861 | 1 205 060 | 1 263 122 | 336 943 | 580 615 | 117 222 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9182 | 6564 | -30 296 | -5396 | 4278 | -332 | 22 315 | 208 654 | 24 844 | 73 896 | 263 778 | 357 001 | 679 724 | 253 650 | 5862 |
| Pašu kapitāls kopā | 9544 | 10 985 | -19 311 | -24 707 | -30 876 | -15 335 | 6980 | 215 628 | 240 472 | 314 368 | 578 146 | 935 147 | 1 614 871 | 1 868 521 | 1 874 383 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 277 742 | 787 176 | 457 628 | 336 653 | 469 511 | 932 806 | 1 114 038 | 2 237 168 | 1 689 375 | 3 781 314 | 4 145 667 | 5 004 099 | 3 336 200 | 4 161 924 | 665 155 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 896 | 7567 | -30 992 | -5020 | 2166 | 4455 | 31 577 | 229 163 | 35 298 | 79 044 | 270 825 | 353 909 | 663 954 | 196 962 | -32 467 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 901 | 7458 | -30 186 | -5284 | 4278 | 534 | 26 299 | 209 238 | 25 062 | 74 885 | 263 878 | 357 587 | 680 777 | 253 954 | 5987 |
| Pārskata gada peļņa | 9182 | 6564 | -30 296 | -5396 | 4278 | -332 | 22 315 | 208 654 | 24 844 | 73 896 | 263 778 | 357 001 | 679 724 | 253 650 | 5862 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 8 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA GL Construct
Pārskats
SIA GL Construct (reģ. nr. 41203018133) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 149 - 602.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 665 155 €, par 84,0% mazāk nekā gadu iepriekš (4 161 924 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 5862 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 665 155 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 991 605 € un pašu kapitāls 1 874 383 € (94,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.