SIA "FAGRO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 112 092 | 157 314 | 157 096 | 146 550 | 260 830 | 312 929 | 344 657 | 402 671 | 550 771 | 912 207 | 773 744 | 834 668 | 1 325 951 | 1 357 848 | 1 432 139 | 2 688 443 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 295 737 | 379 409 | 400 726 | 476 145 | 816 830 | 973 542 | 1 045 741 | 1 047 900 | 1 005 375 | 1 500 000 | 1 674 000 | 1 650 000 | 1 200 000 | 1 200 000 | 1 200 000 | 0 |
| Aktīvi kopā | 407 829 | 536 723 | 557 822 | 622 695 | 1 077 660 | 1 286 471 | 1 390 398 | 1 450 571 | 1 556 146 | 2 412 207 | 2 447 744 | 2 484 668 | 2 525 951 | 2 557 848 | 2 632 139 | 2 688 443 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2175 | 1935 | 2319 | 2506 | 44 546 | 5528 | 18 389 | 11 761 | 25 622 | 603 | 591 | 1527 | 1440 | 425 | 819 | 1365 |
| Ilgtermiņa saistības | 508 514 | 595 716 | 648 284 | 715 050 | 1 164 424 | 280 792 | 366 252 | 379 472 | 373 100 | 277 002 | 277 002 | 277 002 | 277 002 | 250 000 | 250 000 | 250 000 |
| Saistības kopā | 510 689 | 597 651 | 650 603 | 717 556 | 1 208 970 | 286 320 | 384 641 | 391 233 | 398 722 | 277 605 | 277 593 | 278 529 | 278 442 | 250 425 | 250 819 | 251 365 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -34 278 | 7654 | 2425 | 345 | 3665 | 11 565 | 5606 | 53 581 | 98 086 | 977 179 | 35 550 | 35 987 | 41 370 | 59 915 | 73 898 | 55 758 |
| Pašu kapitāls kopā | -102 860 | -60 928 | -92 781 | -94 861 | -131 310 | 1 000 151 | 1 005 757 | 1 059 338 | 1 157 424 | 2 134 602 | 2 170 151 | 2 206 139 | 2 247 509 | 2 307 423 | 2 381 320 | 2 437 078 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 27 410 | 31 154 | 29 043 | 24 607 | 54 201 | 59 616 | 62 137 | 111 376 | 102 458 | 2 369 558 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -32 745 | 9803 | 4658 | 2762 | 7872 | 17 107 | 5606 | 53 581 | 98 086 | 949 311 | -8090 | -8805 | -8887 | -10 356 | -11 865 | -12 265 |
| EBITDA | -20 177 | 23 156 | 19 549 | 22 736 | 37 617 | 82 681 | 74 532 | 130 251 | 158 839 | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -32 745 | 9803 | 4658 | 2762 | 7872 | 17 107 | 5606 | 53 581 | 98 086 | 977 179 | 35 550 | 35 987 | 41 370 | 59 915 | 73 898 | 55 758 |
| Pārskata gada peļņa | -34 278 | 7654 | 2425 | 345 | 3665 | 11 565 | 5606 | 53 581 | 98 086 | 977 179 | 35 550 | 35 987 | 41 370 | 59 915 | 73 898 | 55 758 |
| Darbaspēka izmaksas | 27 858 | 24 185 | 30 431 | 32 599 | 54 967 | 61 399 | 63 169 | 73 812 | 82 446 | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 12 568 | 13 353 | 14 891 | 19 974 | 29 745 | 65 574 | 68 926 | 76 670 | 60 753 | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FAGRO"
Pārskats
SIA "FAGRO" (reģ. nr. 41203018294) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aiviekstes iela 4B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 55 758 €. Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 688 443 € un pašu kapitāls 2 437 078 € (90,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.