SIA "KOLKASRAGS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 152 | 8822 | 9835 | 10 671 | 13 874 | 24 565 | 23 389 | 28 113 | 31 179 | 42 781 | 54 616 | 69 587 | 61 019 | 72 402 | 76 262 | 78 619 | 79 959 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 127 346 | 125 086 | 122 761 | 121 436 | 125 157 | 174 191 | 170 300 | 166 953 | 166 842 | 163 277 | 161 447 | 158 994 | 163 276 | 159 218 | 162 251 | 156 176 | 157 749 |
| Aktīvi kopā | 138 498 | 133 908 | 132 596 | 132 107 | 139 031 | 198 756 | 193 689 | 195 066 | 198 021 | 206 058 | 216 063 | 228 581 | 224 295 | 231 620 | 238 513 | 234 795 | 237 708 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 845 | 11 427 | 10 359 | 9533 | 7236 | 17 859 | 9394 | 8313 | 13 105 | 12 048 | 16 452 | 20 040 | 15 317 | 18 259 | 25 108 | 23 090 | 19 181 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 609 | 317 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 12 845 | 11 427 | 10 359 | 9533 | 7236 | 17 859 | 9394 | 8313 | 13 105 | 12 657 | 16 769 | 20 064 | 15 317 | 18 259 | 25 108 | 23 090 | 19 181 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7740 | -2757 | 49 | 88 | 9138 | -6924 | 3364 | 5069 | -1837 | 8485 | 5893 | 9223 | 461 | 4383 | 44 | -1700 | 6821 |
| Pašu kapitāls kopā | 123 672 | 120 915 | 120 964 | 121 052 | 130 190 | 178 320 | 181 684 | 186 753 | 184 916 | 193 401 | 199 294 | 208 517 | 208 978 | 213 361 | 213 405 | 211 705 | 218 527 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 24 604 | 22 378 | 27 945 | 35 197 | 42 474 | 59 647 | 63 391 | 81 968 | 77 512 | 93 432 | 95 616 | 111 285 | 99 817 | 101 747 | 113 451 | 128 259 | 126 890 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7481 | -2440 | 285 | 311 | 9353 | -6619 | 3708 | 5069 | -1837 | 8584 | 5922 | 9248 | 486 | 4433 | 81 | -1628 | 6849 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7912 | -2546 | 261 | 302 | 9348 | -6619 | 3708 | 5069 | -1837 | 8584 | 5922 | 9248 | 486 | 4433 | 81 | -1628 | 6849 |
| Pārskata gada peļņa | -7740 | -2757 | 49 | 88 | 9138 | -6924 | 3364 | 5069 | -1837 | 8485 | 5893 | 9223 | 461 | 4383 | 44 | -1700 | 6821 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 3 | 5 | 5 | 5 | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KOLKASRAGS"
Pārskats
SIA "KOLKASRAGS" (reģ. nr. 41203019340) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Kolkas pag., Kolka, "Brigas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 126 890 €, par 1,1% mazāk nekā gadu iepriekš (128 259 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 6821 € (5,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 42 297 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 237 708 € un pašu kapitāls 218 527 € (91,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.