SIA "BUKDANGAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5189 | 1843 | 3133 | 972 | 1079 | 700 | 12 830 | 2601 | 37 748 | 26 860 | 962 | 2578 | 491 | 410 | 372 | 628 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 289 933 | 264 334 | 241 699 | 216 953 | 282 603 | 279 508 | 299 151 | 294 671 | 279 432 | 266 831 | 263 889 | 248 943 | 246 747 | 252 319 | 273 661 | 261 608 |
| Aktīvi kopā | 295 122 | 266 177 | 244 832 | 217 925 | 283 682 | 280 208 | 311 981 | 297 272 | 317 180 | 293 691 | 264 851 | 251 521 | 247 238 | 252 729 | 274 033 | 262 236 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 56 383 | 48 939 | 61 748 | 56 914 | 90 106 | 101 842 | 20 520 | 29 684 | 33 592 | 32 834 | 31 077 | 17 262 | 13 905 | 14 409 | 24 786 | 85 982 |
| Ilgtermiņa saistības | 296 114 | 319 320 | 320 875 | 324 510 | 452 092 | 433 758 | 226 089 | 226 001 | 236 208 | 211 816 | 204 520 | 200 832 | 167 874 | 172 414 | 166 966 | 113 808 |
| Saistības kopā | 352 497 | 368 259 | 382 623 | 381 424 | 542 198 | 535 600 | 246 609 | 255 685 | 269 800 | 244 650 | 235 597 | 218 094 | 181 779 | 186 823 | 191 752 | 199 790 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -33 835 | -44 598 | -35 658 | -25 762 | -25 889 | 2921 | 12 629 | -23 785 | 5793 | 1661 | -19 787 | 4173 | 32 032 | 447 | 16 375 | -19 835 |
| Pašu kapitāls kopā | -57 797 | -102 395 | -138 053 | -163 815 | -258 978 | -256 057 | 65 372 | 41 587 | 47 380 | 49 041 | 29 254 | 33 427 | 65 459 | 65 906 | 82 281 | 62 446 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8883 | 18 863 | 23 801 | 22 930 | 38 937 | 39 340 | 39 474 | 34 657 | 53 990 | 52 711 | 31 859 | 53 034 | 94 757 | 68 795 | 95 614 | 80 220 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 227 | -27 054 | -21 921 | -14 887 | -14 443 | 14 341 | 22 842 | -10 994 | 17 788 | 8621 | -13 774 | 9467 | 36 863 | 6732 | 22 804 | -13 439 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -33 347 | -44 419 | -35 397 | -25 463 | -25 484 | 3299 | 12 629 | -23 785 | 5793 | 1661 | -19 787 | 4173 | 32 032 | 447 | 16 375 | -19 835 |
| Pārskata gada peļņa | -33 835 | -44 598 | -35 658 | -25 762 | -25 889 | 2921 | 12 629 | -23 785 | 5793 | 1661 | -19 787 | 4173 | 32 032 | 447 | 16 375 | -19 835 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "BUKDANGAS"
Pārskats
SIA "BUKDANGAS" (reģ. nr. 41203019482) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Ģibuļu pag., "Bukdangas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 80 220 €, par 16,1% mazāk nekā gadu iepriekš (95 614 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 19 835 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 110 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 262 236 € un pašu kapitāls 62 446 € (23,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.