SIA "Māzers R"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 476 | 86 260 | 68 373 | 52 866 | 68 254 | 51 344 | 47 277 | 38 537 | 36 954 | 27 720 | 11 721 | 9458 | 8217 | 9082 | 8022 | 8566 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 261 | 22 283 | 4386 | 4086 | 3892 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 | 2846 |
| Aktīvi kopā | 88 737 | 108 543 | 72 759 | 56 952 | 72 146 | 54 190 | 50 123 | 41 383 | 39 800 | 30 566 | 14 567 | 12 304 | 11 063 | 11 928 | 10 868 | 11 412 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 202 | 61 922 | 40 488 | 35 353 | 48 904 | 45 352 | 31 673 | 22 310 | 25 201 | 20 498 | 18 897 | 23 123 | 6184 | 7726 | 11 560 | 11 749 |
| Ilgtermiņa saistības | 24 345 | 11 606 | 6254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 74 547 | 73 528 | 46 742 | 35 353 | 48 904 | 45 352 | 31 673 | 22 310 | 25 201 | 20 498 | 18 897 | 23 123 | 6184 | 7726 | 11 560 | 11 749 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9756 | 20 825 | 6002 | 1584 | -5236 | -14 404 | 9612 | 623 | -4474 | -4531 | -14 398 | -6489 | 15 698 | -678 | -4893 | 355 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 190 | 35 015 | 26 017 | 21 599 | 23 242 | 8838 | 18 450 | 19 073 | 14 599 | 10 068 | -4330 | -10 819 | 4879 | 4202 | -692 | -337 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 105 045 | 166 480 | 176 938 | 214 234 | 326 257 | 141 399 | 54 049 | 44 789 | 27 516 | 16 077 | 4417 | 9242 | 27 567 | 6135 | 1200 | 4909 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 300 | 28 549 | 11 154 | 3691 | -3832 | -11 235 | 11 001 | 1180 | -3736 | -3872 | -13 700 | -6345 | 16 025 | -527 | -4683 | 1266 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 472 | 25 669 | 7969 | 2143 | -5066 | -14 089 | 9612 | 623 | -4474 | -4529 | -14 398 | -6489 | 15 698 | -678 | -4893 | 355 |
| Pārskata gada peļņa | 9756 | 20 825 | 6002 | 1584 | -5236 | -14 404 | 9612 | 623 | -4474 | -4531 | -14 398 | -6489 | 15 698 | -678 | -4893 | 355 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 7 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 15 000 | 6002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Māzers R"
Pārskats
SIA "Māzers R" (reģ. nr. 41203027634) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils nov., Puzes pag., Blāzma, "Bērzaine" - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4909 €, par 309% vairāk nekā gadu iepriekš (1200 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 18,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 355 € (7,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2455 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-337 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.