SIA "SKALSA RV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 34 800 € (8% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3169 | 2078 | 1503 | 1445 | 2290 | 2534 | 2967 | 3459 | 3421 | 3463 | 2016 | 49 924 | 162 256 | 197 464 | 355 090 | 387 008 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 000 | 147 100 | 149 562 | 155 170 | 147 346 |
| Aktīvi kopā | 3169 | 2078 | 1503 | 1445 | 2290 | 2534 | 2967 | 3459 | 3421 | 3463 | 2016 | 179 924 | 309 356 | 347 026 | 510 260 | 534 354 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 200 | 0 | 0 | 73 | 110 | 53 | 83 | 113 | 140 | 145 | 22 287 | 9494 | 8085 | 7829 | 13 579 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 101 640 | 94 380 | 87 120 | 79 860 | 72 600 |
| Saistības kopā | 0 | 200 | 0 | 0 | 73 | 110 | 53 | 83 | 113 | 140 | 145 | 123 927 | 103 874 | 95 205 | 87 689 | 86 179 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1169 | -141 | -375 | -58 | 161 | 207 | 490 | 461 | 332 | 15 | -1452 | 54 130 | 155 482 | 65 479 | 189 069 | 60 404 |
| Pašu kapitāls kopā | 3169 | 1878 | 1503 | 1445 | 2217 | 2424 | 2914 | 3376 | 3308 | 3323 | 1871 | 55 997 | 205 482 | 251 821 | 422 571 | 448 175 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5050 | 790 | 540 | 600 | 1020 | 1020 | 1340 | 1950 | 2100 | 2100 | 1800 | 63 205 | 212 379 | 136 238 | 241 811 | 295 685 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1379 | -141 | -375 | -4 | 253 | 299 | 490 | 461 | 332 | 15 | -1452 | 54 403 | 158 686 | 71 702 | 194 050 | 66 472 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 54 403 | 160 586 | 76 364 | 201 441 | 74 297 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1382 | -141 | -375 | -4 | 253 | 299 | 490 | 461 | 332 | 15 | -1452 | 54 130 | 155 782 | 66 439 | 189 985 | 62 140 |
| Pārskata gada peļņa | 1169 | -141 | -375 | -58 | 161 | 207 | 490 | 461 | 332 | 15 | -1452 | 54 130 | 155 482 | 65 479 | 189 069 | 60 404 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11 768 | 19 447 | 32 065 | 32 960 | 34 259 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1900 | 4662 | 7391 | 7825 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 1150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5997 | 19 140 | 18 319 | 34 800 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SKALSA RV"
Pārskats
SIA "SKALSA RV" (reģ. nr. 41203028235) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Talsi, Darba iela 13A - 46.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 295 685 €, par 22,3% vairāk nekā gadu iepriekš (241 811 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 60 404 € (20,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 295 685 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 534 354 € un pašu kapitāls 448 175 € (83,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (49,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.