Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "European Sport Installations"Aktīvs

41203029777Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2007

Finanšu rādītāji

3 696 842 €-3,0%
Apgrozījums 2025
+35,8%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
01 milj.2 milj.3 milj.4 milj.’08’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’08’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 2864 € (<1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~2864 €
20240 €
2023 ~20 000 €
20220 €
20210 €
20200 €
2019 ~30 000 €
2018 ~30 001 €
2017 ~62 843 €
2016 ~42 000 €
2015 ~25 500 €
20140 €
2013 ~30 000 €
2012 ~15 000 €
20080 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
2008201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā10 72951 07065 99458 344104 73096 925247 06697 394133 587105 701145 558120 065120 823133 313392 144443 656
Pamatlīdzekļi kopā29 71682 36162 00849 53175 943134 045143 509294 260293 783305 309253 074345 553342 520359 956449 465566 088
Aktīvi kopā40 445133 431128 002107 875180 673230 970390 575391 654427 370411 010398 632465 618463 343493 269841 6091 009 744
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības13 01138 09348 42248 55661 36463 652113 423110 658139 592241 729165 017190 19179 32764 841212 100109 563
Ilgtermiņa saistības19 88133 51820 58511 81012 67652 36833 647125 04878 49585 947125 49839 10239 53431 52041 75536 897
Saistības kopā32 89271 61169 00760 36674 040116 020147 070235 706218 087327 676290 515229 293118 86196 361253 855146 460
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa545319 22612 17518 51455 25533 817170 555-24 71483 336-95 94924 78393 840108 15772 426190 846278 394
Pašu kapitāls kopā755361 82058 99547 509106 633114 950243 505155 948209 28383 334108 117236 325344 482396 908587 754863 284
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums37 327246 557182 491253 678433 727493 737801 732631 5951 488 1011 641 4841 415 0851 083 5621 522 3161 431 6283 809 4143 696 842
Saimnieciskās darbības peļņa657326 71021 79727 35472 18339 039201 016-20 13457 871-86 71833 307100 877110 33280 455194 208277 539
Peļņa pirms nodokļiem545320 50515 28923 20968 86936 137198 816-24 71483 661-95 12225 00494 203109 40477 483190 894278 753
Pārskata gada peļņa545319 22612 17518 51455 25533 817170 555-24 71483 336-95 94924 78393 840108 15772 426190 846278 394
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki5202014131315202729222220212124
Aprēķinātā dividende0—15 00030 000025 50042 00062 84330 00130 00000020 00002864

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

35,01%34,97%30,02%Sabiedrība ar ierobež…Zeļģis Edžus2Zeļģis UldisCONICA AG
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "European Sport Installations"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "European Sport Installations" (reģ. nr. 41203029777) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Balgales pag., Dursupe, "Āres".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 3 696 842 €, par 3,0% mazāk nekā gadu iepriekš (3 809 414 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 278 394 € (7,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 21). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 154 035 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 009 744 € un pašu kapitāls 863 284 € (85,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (35%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.