SIA "DABAS ENERĢIJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 638 | 41 180 | 32 419 | 27 568 | 57 228 | 82 253 | 57 986 | 60 575 | 86 954 | 91 642 | 106 791 | 132 945 | 132 327 | 90 936 | 92 451 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 75 900 | 75 900 | 189 495 | 266 593 | 217 494 | 176 847 | 139 885 | 138 004 | 110 824 | 108 320 | 107 996 | 107 996 | 107 996 | 195 013 | 176 906 |
| Aktīvi kopā | 113 538 | 117 080 | 221 914 | 294 161 | 274 722 | 259 100 | 197 871 | 198 579 | 197 778 | 199 962 | 214 787 | 240 941 | 240 323 | 285 949 | 269 357 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 | 0 | 7758 | 10 877 | 22 575 | 38 070 | 231 | 3587 | 4117 | 959 | 496 | 80 | 0 | 0 | 5277 |
| Ilgtermiņa saistības | 2870 | 4500 | 101 304 | 120 275 | 88 441 | 32 802 | 7650 | 4917 | 2605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 500 | 38 500 |
| Saistības kopā | 2888 | 4500 | 109 062 | 131 152 | 111 016 | 70 872 | 7881 | 8504 | 6722 | 959 | 496 | 80 | 0 | 57 500 | 43 777 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1115 | 1930 | 272 | 2435 | 697 | 24 522 | 1762 | 85 | 981 | 7947 | 15 288 | 26 570 | -538 | -11 874 | -2869 |
| Pašu kapitāls kopā | 110 650 | 112 580 | 112 852 | 163 009 | 163 706 | 188 228 | 189 990 | 190 075 | 191 056 | 199 003 | 214 291 | 240 861 | 240 323 | 228 449 | 225 580 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9218 | 13 746 | 24 945 | 66 849 | 69 779 | 127 123 | 30 062 | 68 945 | 49 577 | 40 379 | 98 040 | 34 199 | 4669 | 5284 | 52 501 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1136 | 1953 | 2679 | 4949 | 4256 | 24 522 | 1762 | 85 | 981 | 7947 | 15 292 | 26 570 | -538 | -11 824 | -2869 |
| EBITDA | 1525 | 1953 | 15 301 | 16 483 | 42 593 | 64 239 | 42 023 | 21 948 | 5567 | 11 219 | 15 616 | 26 570 | -538 | -11 824 | -2869 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1136 | 1953 | 272 | 2518 | 746 | 24 522 | 1762 | 85 | 981 | 7947 | 15 288 | 26 570 | -538 | -11 824 | -2869 |
| Pārskata gada peļņa | 1115 | 1930 | 272 | 2435 | 697 | 24 522 | 1762 | 85 | 981 | 7947 | 15 288 | 26 570 | -538 | -11 874 | -2869 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 1268 | 8635 | 6780 | 9094 | 6679 | 1985 | 787 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 389 | 0 | 12 622 | 11 534 | 38 337 | 39 717 | 40 261 | 21 863 | 4586 | 3272 | 324 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "DABAS ENERĢIJA"
Pārskats
SIA "DABAS ENERĢIJA" (reģ. nr. 41203031837) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Lībagu pag., Lībagi, "Brīvzemnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 52 501 €, par 894% vairāk nekā gadu iepriekš (5284 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2869 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 52 501 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 269 357 € un pašu kapitāls 225 580 € (83,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 6. Lielākā līdzdalība (16,7%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.