Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INVERCOM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 357 357 | 430 304 | 1 173 474 | 1 092 414 | 1 735 648 | 1 637 535 | 1 685 638 | 521 254 | 1 333 199 | 1 340 998 | 854 247 | 818 763 | 819 428 | 808 484 | 822 281 | 790 685 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 284 041 | 1 284 028 | 14 | 0 | 0 | 325 778 | 350 958 | 1 423 778 | 468 298 | 563 600 | 927 313 | 579 855 | 557 529 | 542 089 | 569 376 | 652 244 |
| Aktīvi kopā | 1 641 398 | 1 714 332 | 1 173 488 | 1 092 414 | 1 735 648 | 1 963 313 | 2 036 596 | 1 945 032 | 1 801 497 | 1 904 598 | 1 781 560 | 1 398 618 | 1 376 957 | 1 350 573 | 1 391 657 | 1 442 929 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 23 488 | 12 136 | 1318 | 1318 | 1875 | 2507 | 2543 | 3320 | 2847 | 2372 | 1 | 50 | 455 035 | 455 192 | 455 203 | 195 472 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 23 488 | 12 136 | 1318 | 1318 | 1875 | 2507 | 2543 | 3320 | 2847 | 2372 | 1 | 50 | 455 035 | 455 192 | 455 203 | 195 472 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 329 508 | 84 287 | -530 026 | -81 074 | 181 284 | 227 033 | 73 247 | -42 340 | -53 062 | 103 575 | -80 667 | 17 003 | 23 350 | -26 541 | 41 073 | 311 003 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 617 910 | 1 702 196 | 1 172 170 | 1 091 096 | 1 733 773 | 1 960 806 | 2 034 053 | 1 941 712 | 1 798 650 | 1 902 226 | 1 781 559 | 1 398 568 | 921 922 | 895 381 | 936 454 | 1 247 457 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3560 | -4206 | -510 295 | -81 081 | 165 217 | 211 833 | 8262 | -74 843 | -121 576 | 57 550 | -75 667 | 17 053 | 23 400 | -26 491 | 41 123 | -104 731 |
| EBITDA | -3546 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 329 508 | 96 113 | -530 026 | -81 074 | 181 284 | 227 033 | 73 247 | -42 340 | -53 062 | 103 575 | -75 667 | 17 053 | 23 400 | -26 491 | 41 123 | 311 053 |
| Pārskata gada peļņa | 329 508 | 84 287 | -530 026 | -81 074 | 181 284 | 227 033 | 73 247 | -42 340 | -53 062 | 103 575 | -80 667 | 17 003 | 23 350 | -26 541 | 41 073 | 311 003 |
| Darbaspēka izmaksas | 2706 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 14 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 001 | 90 000 | 0 | 40 000 | 399 994 | 499 996 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INVERCOM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INVERCOM" (reģ. nr. 41203031945) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Dzilnuciems, Ezera iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 311 003 €. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 442 929 € un pašu kapitāls 1 247 457 € (86,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.