SIA "Beautyline"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9574 | 8271 | 14 374 | 13 407 | 14 238 | 14 873 | 27 190 | 35 970 | 39 150 | 41 663 | 45 230 | 44 075 | 55 038 | 52 902 | 51 827 | 50 068 | 58 739 | 64 819 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 117 | 93 | 68 | 145 | 83 | 594 | 338 | 742 | 406 | 194 | 0 | 0 | 761 | 1336 | 3246 | 2302 | 2123 |
| Aktīvi kopā | 9574 | 8388 | 14 467 | 13 475 | 14 383 | 14 956 | 27 784 | 36 308 | 39 892 | 42 069 | 45 424 | 44 075 | 55 038 | 53 663 | 53 163 | 53 314 | 61 041 | 66 942 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7506 | 5708 | 3990 | 38 | 15 346 | 20 791 | 48 383 | 56 732 | 59 077 | 30 044 | 34 925 | 14 064 | 10 721 | 6812 | 8208 | 10 373 | 14 014 | 18 779 |
| Ilgtermiņa saistības | 400 | 7200 | 13 950 | 14 856 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 715 | 28 791 | 53 591 | 79 711 | 105 636 | 134 114 | 140 000 | 140 000 | 160 386 |
| Saistības kopā | 7906 | 12 908 | 17 940 | 14 894 | 15 346 | 20 791 | 48 383 | 56 732 | 59 077 | 60 759 | 63 716 | 67 655 | 90 432 | 112 448 | 142 322 | 150 373 | 154 014 | 179 165 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -332 | -6188 | 279 | 1771 | 457 | -4872 | -12 296 | 578 | 1239 | 513 | 252 | -4696 | -11 814 | -23 392 | -30 374 | -7900 | 4086 | -19 250 |
| Pašu kapitāls kopā | 1668 | -4520 | -3473 | -1702 | -1246 | -6118 | -21 002 | -20 424 | -19 185 | -18 690 | -18 292 | -23 580 | -35 394 | -58 785 | -89 159 | -97 059 | -92 973 | -112 223 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 17 499 | 28 803 | 27 896 | 36 544 | 38 610 | 39 962 | 61 880 | 59 263 | 62 713 | 52 848 | 54 639 | 54 692 | 59 723 | 51 602 | 74 625 | 72 502 | 72 018 | 104 799 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -253 | -6132 | 279 | 1815 | 457 | -4872 | -12 296 | 578 | 1239 | 541 | 252 | -4696 | -11 814 | -23 392 | -30 374 | -7900 | 4086 | -19 250 |
| EBITDA | — | — | — | 1815 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -332 | -6188 | 279 | 1771 | 457 | -4872 | -12 296 | 578 | 1239 | 541 | 252 | -4696 | -11 814 | -23 392 | -30 374 | -7900 | 4086 | -19 250 |
| Pārskata gada peļņa | -332 | -6188 | 279 | 1771 | 457 | -4872 | -12 296 | 578 | 1239 | 513 | 252 | -4696 | -11 814 | -23 392 | -30 374 | -7900 | 4086 | -19 250 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | 3978 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Beautyline"
Pārskats
SIA "Beautyline" (reģ. nr. 41203032917) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Lielais prospekts 70 - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 104 799 €, par 45,5% vairāk nekā gadu iepriekš (72 018 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 19 250 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 933 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-112 223 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.