SIA "Renlain"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3998 | 4509 | 9713 | 3457 | 17 390 | 9377 | 32 441 | 10 018 | 16 385 | 15 354 | 17 383 | 26 913 | 43 243 | 43 700 | 54 838 | 77 199 | 63 512 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2257 | 1779 | 72 420 | 69 612 | 137 884 | 170 443 | 147 224 | 120 221 | 93 521 | 68 779 | 44 408 | 25 555 | 11 023 | 40 874 | 34 262 | 30 789 | 26 931 |
| Aktīvi kopā | 6255 | 6288 | 82 133 | 73 069 | 155 274 | 179 820 | 179 665 | 130 239 | 109 906 | 84 133 | 61 791 | 52 468 | 54 266 | 84 574 | 89 100 | 107 988 | 90 443 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1983 | 1269 | 62 227 | 27 061 | 38 704 | 44 216 | 56 422 | 46 654 | 55 507 | 48 106 | 32 643 | 31 297 | 26 201 | 11 615 | 16 610 | 49 252 | 36 845 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 34 138 | 69 150 | 83 936 | 69 481 | 55 026 | 40 571 | 26 116 | 11 660 | 0 | 0 | 34 916 | 30 417 | 23 446 | 16 208 |
| Saistības kopā | 1983 | 1269 | 62 227 | 61 199 | 107 854 | 128 152 | 125 903 | 101 680 | 96 078 | 74 222 | 44 303 | 31 297 | 26 201 | 46 531 | 47 027 | 72 698 | 53 053 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2272 | 747 | 14 887 | -8177 | 35 550 | -15 806 | 2094 | -25 199 | -14 732 | -3917 | 7577 | 3683 | 6894 | 9978 | 4030 | -6783 | 2100 |
| Pašu kapitāls kopā | 4272 | 5019 | 19 906 | 11 870 | 47 420 | 51 668 | 53 762 | 28 559 | 13 828 | 9911 | 17 488 | 21 171 | 28 065 | 38 043 | 42 073 | 35 290 | 37 390 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 788 | 2806 | 40 402 | 32 261 | 67 328 | 32 196 | 68 025 | 50 536 | 34 710 | 58 404 | 88 085 | 76 174 | 93 301 | 117 261 | 93 894 | 149 169 | 199 911 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2658 | 960 | 15 283 | -8546 | 35 864 | -15 617 | 2385 | -23 498 | -14 398 | -2587 | 8871 | 4771 | 7651 | 9978 | 4030 | -6783 | 2100 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2563 | 875 | 15 028 | -8177 | 35 550 | -15 806 | 2094 | -25 199 | -14 732 | -3917 | 7577 | 3683 | 6894 | 9978 | 4030 | -6783 | 2100 |
| Pārskata gada peļņa | 2272 | 747 | 14 887 | -8177 | 35 550 | -15 806 | 2094 | -25 199 | -14 732 | -3917 | 7577 | 3683 | 6894 | 9978 | 4030 | -6783 | 2100 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Renlain"
Pārskats
SIA "Renlain" (reģ. nr. 41203033749) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Lībagu pag., Mundigciems, "Vēveri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 199 911 €, par 34,0% vairāk nekā gadu iepriekš (149 169 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 2100 € (1,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 199 911 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 90 443 € un pašu kapitāls 37 390 € (41,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.