SIA "INCANA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6082 | 5873 | 35 453 | 19 248 | 51 018 | 81 513 | 100 041 | 190 130 | 183 126 | 258 625 | 239 348 | 205 227 | 212 322 | 243 927 | 304 210 | 319 574 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 577 316 | 577 316 | 577 316 | 577 316 | 1 216 895 | 1 216 895 | 1 202 068 | 1 576 650 | 2 264 122 | 3 543 459 | 3 916 298 | 3 915 362 | 3 919 958 | 3 954 178 | 3 975 182 | 4 000 405 |
| Aktīvi kopā | 583 398 | 583 189 | 612 769 | 596 564 | 1 267 913 | 1 298 408 | 1 302 109 | 1 766 780 | 2 447 248 | 3 802 084 | 4 155 646 | 4 120 589 | 4 132 280 | 4 198 105 | 4 279 392 | 4 319 979 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 150 | 24 | 228 | 368 | 692 | 481 | 544 | 0 | 980 | 15 | 4448 | 3795 | 9098 | 19 934 | 18 554 | 10 161 |
| Ilgtermiņa saistības | 721 309 | 724 999 | 752 670 | 752 670 | 1 485 954 | 1 485 954 | 1 485 954 | 1 461 086 | 2 127 991 | 3 423 754 | 3 818 153 | 3 818 153 | 3 818 153 | 3 818 153 | 3 818 153 | 3 818 153 |
| Saistības kopā | 721 459 | 725 023 | 752 898 | 753 038 | 1 486 646 | 1 486 435 | 1 486 498 | 1 461 086 | 2 128 971 | 3 423 769 | 3 822 601 | 3 821 948 | 3 827 251 | 3 838 087 | 3 836 707 | 3 828 314 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -102 617 | -3773 | -43 295 | -16 345 | 3910 | 30 706 | 3639 | -9916 | 12 583 | 60 038 | -45 270 | -34 404 | 6388 | 54 987 | 82 667 | 48 980 |
| Pašu kapitāls kopā | -138 061 | -141 834 | -140 129 | -156 474 | -218 733 | -188 027 | -184 389 | 305 694 | 318 277 | 378 315 | 333 045 | 298 641 | 305 029 | 360 018 | 442 685 | 491 665 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1746 | 1746 | 1746 | 15 665 | 18 903 | 85 678 | 69 310 | 73 187 | 123 564 | 213 936 | 195 791 | 125 187 | 186 850 | 152 598 | 236 707 | 316 026 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3650 | 1450 | -13 954 | -14 591 | 6570 | 34 237 | 3639 | -9784 | 12 605 | 60 038 | -45 270 | -34 308 | 6742 | 55 050 | 82 730 | 49 043 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -101 375 | -2240 | -41 625 | -14 591 | 6570 | 34 237 | 3639 | -9784 | 12 605 | 60 038 | -45 270 | -34 308 | 6742 | 55 050 | 82 730 | 49 043 |
| Pārskata gada peļņa | -102 617 | -3773 | -43 295 | -16 345 | 3910 | 30 706 | 3639 | -9916 | 12 583 | 60 038 | -45 270 | -34 404 | 6388 | 54 987 | 82 667 | 48 980 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "INCANA"
Pārskats
SIA "INCANA" (reģ. nr. 41203034195) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalnciema iela 197B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 316 026 €, par 33,5% vairāk nekā gadu iepriekš (236 707 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 48 980 € (15,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 316 026 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 319 979 € un pašu kapitāls 491 665 € (11,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AJ Fastigheter Holding Aktiebolag.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.