SIA "Z.S.EZERNIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 854 | 86 988 | 52 362 | 133 003 | 182 272 | 287 867 | 360 222 | 366 724 | 221 533 | 248 139 | 115 224 | 736 728 | 1 074 377 | 1 155 869 | 1 164 478 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 83 505 | 210 965 | 214 024 | 414 095 | 362 267 | 447 947 | 652 295 | 704 860 | 839 596 | 716 671 | 879 701 | 1 215 779 | 1 630 457 | 1 631 315 | 1 644 167 |
| Aktīvi kopā | 95 359 | 297 953 | 266 386 | 547 098 | 544 539 | 735 814 | 1 012 517 | 1 071 584 | 1 061 129 | 964 810 | 994 925 | 1 952 507 | 2 704 834 | 2 787 184 | 2 808 645 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 105 949 | 4824 | 13 392 | 6629 | 3997 | 2342 | 2406 | 106 945 | 80 028 | 61 484 | 345 776 | 756 349 | 571 152 | 372 327 |
| Ilgtermiņa saistības | 93 359 | 60 240 | 11 654 | 97 045 | 85 040 | 222 827 | 397 627 | 420 046 | 297 460 | 145 374 | 255 124 | 1 050 317 | 466 429 | 606 515 | 786 886 |
| Saistības kopā | 93 359 | 166 189 | 16 478 | 110 437 | 91 669 | 226 824 | 399 969 | 422 452 | 404 405 | 225 402 | 316 608 | 1 396 093 | 1 222 778 | 1 177 667 | 1 159 213 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 129 764 | 118 144 | 81 074 | 16 209 | 56 120 | 103 558 | 36 584 | 7592 | 82 684 | -61 091 | -121 903 | 130 167 | 127 461 | 39 915 |
| Pašu kapitāls kopā | 2000 | 131 764 | 249 908 | 436 661 | 452 870 | 508 990 | 612 548 | 649 132 | 656 724 | 739 408 | 678 317 | 556 414 | 1 482 056 | 1 609 517 | 1 649 432 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 378 570 | 245 261 | 212 488 | 248 147 | 463 783 | 573 800 | 506 563 | 629 009 | 489 589 | 447 124 | 495 725 | 677 073 | 872 869 | 542 251 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 135 362 | 124 487 | 89 926 | 25 095 | 58 884 | 107 104 | 40 529 | 11 602 | 86 907 | -24 687 | -80 241 | 147 432 | 164 270 | 72 663 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 131 432 | 120 489 | 85 606 | 22 441 | 56 120 | 103 558 | 36 584 | 7592 | 82 684 | -61 091 | -121 903 | 130 167 | 127 461 | 39 915 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 129 764 | 118 144 | 81 074 | 16 209 | 56 120 | 103 558 | 36 584 | 7592 | 82 684 | -61 091 | -121 903 | 130 167 | 127 461 | 39 915 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 7 | 8 | 8 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 7 | 6 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Z.S.EZERNIEKI"
Pārskats
SIA "Z.S.EZERNIEKI" (reģ. nr. 41203035241) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Alsungas pag., Almāle, "Almāles darbnīcas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 542 251 €, par 37,9% mazāk nekā gadu iepriekš (872 869 €). 2025. gada peļņa bija 39 915 € (7,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 180 750 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 808 645 € un pašu kapitāls 1 649 432 € (58,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "KJ Holding".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.