Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EMARS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 649 | 15 398 | 20 844 | 12 938 | 11 314 | 9835 | 8222 | 21 453 | 57 222 | 13 132 | 17 121 | 14 374 | 35 100 | 21 205 | 21 417 | 22 753 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1580 | 416 | 944 | 427 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2250 | 56 201 | 56 201 | 55 800 |
| Aktīvi kopā | 16 229 | 15 814 | 21 788 | 13 365 | 11 370 | 9835 | 8222 | 21 453 | 57 222 | 13 132 | 17 121 | 14 374 | 37 350 | 77 406 | 77 618 | 78 553 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 451 | 14 423 | 20 455 | 22 365 | 43 908 | 62 027 | 71 088 | 110 359 | 168 813 | 148 475 | 174 514 | 179 190 | 186 561 | 234 274 | 233 964 | 227 681 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 451 | 14 423 | 20 455 | 22 365 | 43 908 | 62 027 | 71 088 | 110 359 | 168 813 | 148 475 | 174 514 | 179 190 | 186 561 | 234 274 | 233 964 | 227 681 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2222 | 1613 | 95 | -10 332 | -19 732 | -19 655 | -10 673 | -26 040 | -22 685 | -23 752 | -22 050 | -7423 | 15 606 | -7658 | 522 | 7218 |
| Pašu kapitāls kopā | -222 | 1391 | 1333 | -9000 | -32 538 | -52 192 | -62 866 | -88 906 | -111 591 | -135 343 | -157 393 | -164 816 | -149 211 | -156 868 | -156 346 | -149 128 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 511 | 22 231 | 39 091 | 8571 | 29 498 | 14 001 | 16 279 | 24 216 | 8994 | 10 990 | 8987 | 12 443 | 77 124 | 121 691 | 280 357 | 399 265 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2079 | 1617 | 235 | -9709 | -25 095 | -19 576 | -10 673 | -26 040 | -22 685 | -23 702 | -22 000 | -7373 | 15 679 | -7658 | 522 | 7218 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2222 | 1613 | 95 | -10 332 | -19 732 | -19 655 | -10 673 | -26 040 | -22 685 | -23 702 | -22 000 | -7373 | 15 679 | -7658 | 522 | 7218 |
| Pārskata gada peļņa | -2222 | 1613 | 95 | -10 332 | -19 732 | -19 655 | -10 673 | -26 040 | -22 685 | -23 752 | -22 050 | -7423 | 15 606 | -7658 | 522 | 7218 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EMARS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EMARS" (reģ. nr. 41203036124) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Aleksandra iela 17 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 399 265 €, par 42,4% vairāk nekā gadu iepriekš (280 357 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 7218 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 66 544 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-149 128 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.