SIA "TRILLERS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 124 767 | 166 072 | 167 534 | 149 505 | 17 990 | 18 149 | 7210 | 4283 | 4997 | 2910 | 5330 | 10 600 | 4940 | 6787 | 97 764 | 25 801 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 96 794 | 91 188 | 85 582 | 176 021 | 383 287 | 483 206 | 459 213 | 436 025 | 336 239 | 313 873 | 278 480 | 255 683 | 238 947 | 217 696 | 424 546 | 417 208 |
| Aktīvi kopā | 221 561 | 257 260 | 253 116 | 325 526 | 401 277 | 501 355 | 466 423 | 440 308 | 341 236 | 316 783 | 283 810 | 266 283 | 243 887 | 224 483 | 522 310 | 443 009 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 264 | 19 427 | 24 024 | 64 085 | 99 682 | 65 943 | 22 793 | 15 796 | 10 189 | 183 109 | 144 585 | 109 487 | 72 607 | 26 570 | 107 914 | 71 784 |
| Ilgtermiņa saistības | 196 547 | 222 840 | 195 554 | 249 720 | 304 187 | 159 164 | 163 822 | 132 730 | 40 379 | 28 433 | 16 381 | 8069 | 2400 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 206 811 | 242 267 | 219 578 | 313 805 | 403 869 | 225 107 | 186 615 | 148 526 | 50 568 | 211 542 | 160 966 | 117 556 | 75 007 | 26 570 | 107 914 | 71 784 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 750 | 12 355 | 30 283 | 7721 | -8284 | 269 273 | 19 768 | 21 475 | 31 841 | 23 601 | 17 603 | 25 883 | 20 153 | 29 032 | 364 597 | -43 171 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 750 | 14 993 | 33 538 | 11 721 | -2592 | 276 248 | 279 808 | 291 782 | 290 668 | 105 241 | 122 844 | 148 727 | 168 880 | 197 913 | 414 396 | 371 225 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 482 | 58 722 | 60 722 | 64 292 | 69 392 | 31 633 | 102 351 | 107 942 | 109 454 | 109 374 | 104 795 | 98 587 | 108 269 | 128 395 | 79 928 | 65 934 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 21 604 | 29 387 | 45 692 | 22 742 | 12 796 | 305 865 | 24 843 | 26 389 | 34 523 | 24 428 | 18 125 | 26 122 | 20 268 | 29 056 | 529 597 | -43 171 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 899 | 18 910 | 36 574 | 14 893 | 993 | 303 812 | 19 768 | 21 842 | 31 841 | 23 601 | 17 603 | 25 883 | 20 153 | 29 032 | 529 597 | -43 171 |
| Pārskata gada peļņa | 12 750 | 12 355 | 30 283 | 7721 | -8284 | 269 273 | 19 768 | 21 475 | 31 841 | 23 601 | 17 603 | 25 883 | 20 153 | 29 032 | 364 597 | -43 171 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 12 112 | 11 738 | 29 538 | 6029 | 0 | 16 208 | 9501 | 32 955 | 209 028 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148 114 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "TRILLERS"
Pārskats
SIA "TRILLERS" (reģ. nr. 41203036270) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Talsi, Dundagas iela 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 65 934 €, par 17,5% mazāk nekā gadu iepriekš (79 928 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 43 171 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 934 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 443 009 € un pašu kapitāls 371 225 € (83,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.