SIA "TC STEEL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9565 | 69 617 | 182 520 | 496 166 | 537 936 | 787 658 | 548 347 | 866 112 | 1 292 495 | 2 017 949 | 1 389 537 | 1 403 812 | 101 569 | 36 539 | 375 159 | 7518 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 74 287 | 248 550 | 1 068 943 | 1 123 750 | 989 776 | 869 108 | 1 312 387 | 1 454 334 | 1 839 287 | 2 008 687 | 1 899 030 | 1 186 098 | 806 966 | 458 166 | 455 538 |
| Aktīvi kopā | 9565 | 143 904 | 431 070 | 1 565 109 | 1 661 686 | 1 777 434 | 1 417 455 | 2 178 499 | 2 746 829 | 3 857 236 | 3 398 224 | 3 302 842 | 1 287 667 | 843 505 | 833 325 | 463 056 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 885 | 111 558 | 323 273 | 1 211 249 | 1 611 380 | 1 893 356 | 1 791 098 | 1 809 598 | 1 488 165 | 2 284 264 | 1 906 611 | 1 949 601 | 2 163 770 | 2 198 525 | 2 206 245 | 1 882 450 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 35 835 | 399 862 | 219 601 | 313 579 | 323 588 | 367 668 | 886 846 | 1 158 099 | 1 267 668 | 1 340 386 | 84 385 | 11 667 | 11 667 | 0 |
| Saistības kopā | 12 885 | 111 558 | 359 108 | 1 611 111 | 1 830 981 | 2 206 935 | 2 114 686 | 2 177 266 | 2 375 011 | 3 442 363 | 3 174 279 | 3 289 987 | 2 248 155 | 2 210 192 | 2 217 912 | 1 882 450 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4783 | 33 705 | 30 208 | -60 570 | -143 101 | -260 662 | -242 102 | 30 590 | 121 484 | 57 612 | -184 993 | -211 324 | -944 000 | -364 899 | -17 898 | -34 807 |
| Pašu kapitāls kopā | -3783 | 30 922 | 61 130 | -63 640 | -194 466 | -455 129 | -697 231 | 1233 | 371 818 | 414 873 | 223 945 | 12 855 | -960 488 | -1 366 687 | -1 384 587 | -1 419 394 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3930 | 694 144 | 1 726 276 | 3 390 147 | 4 277 017 | 4 197 587 | 4 277 737 | 4 849 070 | 7 372 096 | 6 953 978 | 4 895 149 | 4 272 661 | 2 112 996 | 72 826 | 334 650 | 163 200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4783 | 33 705 | 30 236 | -53 422 | -78 472 | -158 356 | -165 292 | 51 023 | 164 865 | 113 551 | -170 862 | -132 397 | -879 167 | -360 372 | -17 124 | -13 384 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4783 | 33 705 | 30 208 | -56 185 | -130 059 | -232 844 | -241 732 | 35 943 | 134 567 | 59 651 | -182 348 | -208 500 | -943 169 | -364 899 | -17 898 | -34 807 |
| Pārskata gada peļņa | -4783 | 33 705 | 30 208 | -60 570 | -143 101 | -260 662 | -242 102 | 30 590 | 121 484 | 57 612 | -184 993 | -211 324 | -944 000 | -364 899 | -17 898 | -34 807 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 22 | 60 | 76 | 79 | 72 | 72 | 58 | 55 | 64 | 65 | 60 | 41 | 9 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TC STEEL"
Pārskats
SIA "TC STEEL" (reģ. nr. 41203037011) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Robežu iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 163 200 €, par 51,2% mazāk nekā gadu iepriekš (334 650 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 28,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 34 807 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 600 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AJ Industry". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 419 394 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.