SIA "Take a Look"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 52 082 € (30% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1058 | 5829 | 5190 | 26 570 | 21 460 | 35 438 | 63 061 | 66 854 | 72 836 | 80 065 | 105 744 | 181 783 | 204 871 | 198 057 | 204 098 | 217 097 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 19 600 | 19 670 | 7174 | 4615 | 11 277 | 13 783 | 8698 | 15 374 | 10 305 | 8196 | 7654 | 9173 | 19 522 | 15 384 | 15 169 |
| Aktīvi kopā | 1058 | 25 429 | 24 860 | 33 744 | 26 075 | 46 715 | 76 844 | 75 552 | 88 210 | 90 370 | 113 940 | 189 437 | 214 044 | 217 579 | 219 482 | 232 266 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1050 | 7405 | 7036 | 19 112 | 9667 | 28 463 | 39 358 | 45 552 | 61 383 | 57 198 | 51 013 | 27 073 | 37 231 | 47 850 | 46 092 | 59 119 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 9260 | 9180 | 6636 | 3895 | 5222 | 24 345 | 16 524 | 12 301 | 9319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1050 | 16 665 | 16 216 | 25 748 | 13 562 | 33 685 | 63 703 | 62 076 | 73 684 | 66 517 | 51 013 | 27 073 | 37 231 | 47 850 | 46 092 | 59 119 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -42 | 6806 | -120 | -312 | 1136 | 517 | 111 | 119 | 1050 | 19 957 | 39 074 | 115 083 | 53 449 | 19 916 | 34 861 | 51 839 |
| Pašu kapitāls kopā | 8 | 8764 | 8644 | 7996 | 12 513 | 13 030 | 13 141 | 13 476 | 14 526 | 23 853 | 62 927 | 162 364 | 176 813 | 169 729 | 173 390 | 173 147 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 458 | 50 542 | 70 796 | 83 839 | 119 392 | 118 716 | 177 881 | 251 530 | 300 535 | 352 431 | 384 720 | 510 711 | 509 687 | 506 094 | 552 142 | 577 003 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -42 | 7160 | 701 | 85 | 1258 | 877 | 188 | 216 | 1050 | 19 957 | 39 074 | 119 314 | 63 199 | 27 302 | 43 215 | 65 160 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -42 | 6806 | -120 | 85 | 1258 | 877 | 188 | 216 | 1050 | 19 957 | 39 074 | 119 314 | 63 199 | 26 808 | 42 676 | 64 860 |
| Pārskata gada peļņa | -42 | 6806 | -120 | -312 | 1136 | 517 | 111 | 119 | 1050 | 19 957 | 39 074 | 115 083 | 53 449 | 19 916 | 34 861 | 51 839 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 630 | 0 | 15 646 | 39 000 | 27 000 | 31 200 | 52 082 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Take a Look"
Pārskats
SIA "Take a Look" (reģ. nr. 41203037505) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Eksporta iela 12 - 164.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 577 003 €, par 4,5% vairāk nekā gadu iepriekš (552 142 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 60,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 51 839 € (9,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 96 167 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 232 266 € un pašu kapitāls 173 147 € (74,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.