SIA "VENTMETRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 077 | 25 786 | 28 384 | 31 914 | 12 746 | 42 287 | 37 041 | 11 827 | 64 839 | 74 291 | 141 686 | 83 791 | 157 411 | 152 415 | 162 549 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6185 | 16 700 | 19 700 | 86 045 | 84 813 | 67 316 | 42 830 | 38 243 | 13 801 | 29 182 | 17 168 | 26 326 | 30 160 | 49 170 | 108 842 |
| Aktīvi kopā | 17 262 | 42 486 | 48 084 | 117 959 | 97 559 | 109 603 | 79 871 | 50 070 | 78 640 | 103 473 | 158 854 | 110 117 | 187 571 | 201 585 | 271 391 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 425 | 11 066 | 9594 | 31 286 | 25 338 | 25 917 | 19 218 | 12 260 | 9288 | 7589 | 19 958 | 21 002 | 26 203 | 50 214 | 36 407 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 23 536 | 23 216 | 12 207 | 4316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 11 425 | 11 066 | 9594 | 54 822 | 48 554 | 38 124 | 23 534 | 12 260 | 9288 | 7589 | 19 958 | 21 002 | 26 203 | 50 214 | 36 407 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5503 | 25 115 | 6958 | 25 565 | -14 116 | 32 433 | -7364 | -9082 | 66 552 | 56 532 | 43 012 | -9781 | 72 253 | 94 004 | 83 613 |
| Pašu kapitāls kopā | 5523 | 30 638 | 37 596 | 62 059 | 47 936 | 71 479 | 56 337 | 37 810 | 69 352 | 95 884 | 138 896 | 89 115 | 161 368 | 151 371 | 234 984 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 49 759 | 120 411 | 113 283 | 194 465 | 187 507 | 212 165 | 152 668 | 110 499 | 192 202 | 191 681 | 241 539 | 189 343 | 314 775 | 443 323 | 398 841 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6530 | 29 309 | 7453 | 26 901 | -12 120 | 38 902 | -5138 | -8414 | 66 751 | 64 032 | 43 012 | 228 | 72 253 | 120 013 | 83 613 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6530 | 29 309 | 7416 | 26 677 | -13 755 | 37 342 | -6159 | -9081 | 66 552 | 64 032 | 43 012 | 219 | 72 253 | 120 004 | 83 613 |
| Pārskata gada peļņa | 5503 | 25 115 | 6958 | 25 565 | -14 116 | 32 433 | -7364 | -9082 | 66 552 | 56 532 | 43 012 | -9781 | 72 253 | 94 004 | 83 613 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 1102 | 0 | 8890 | 7778 | 9445 | 35 010 | 30 000 | 0 | 40 000 | 0 | 104 001 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "V-METRS" — 2 kopīgas personas
- SIA "VEMETRS" — 2 kopīgas personas
- "BMX aģentūra"
- "Latvijas Mērnieku biedrība"
- Ventspils O.Horsta individuālais uzņēmums "O.H. BIROJS"
Kopsavilkums: SIA "VENTMETRS"
Pārskats
SIA "VENTMETRS" (reģ. nr. 41203040331) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Pils iela 31 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 398 841 €, par 10,0% mazāk nekā gadu iepriekš (443 323 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 83 613 € (21,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 977 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 271 391 € un pašu kapitāls 234 984 € (86,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.