SIA "SAVA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 149 999 € (25% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 64 107 | 56 059 | 114 992 | 160 127 | 280 651 | 2 041 373 | 1 876 275 | 1 384 735 | 1 257 592 | 1 344 760 | 1 152 103 | 732 004 | 200 804 | 65 086 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 312 971 | 1 346 555 | 1 824 773 | 1 772 693 | 1 736 011 | 1 887 341 | 2 524 839 | 2 435 449 | 2 346 091 | 2 256 812 | 541 194 | 528 415 | 496 289 | 490 880 |
| Aktīvi kopā | 1 377 078 | 1 402 614 | 1 939 765 | 1 932 820 | 2 016 662 | 3 928 714 | 4 401 114 | 3 820 184 | 3 603 683 | 3 601 572 | 1 693 297 | 1 260 419 | 697 093 | 555 966 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 94 075 | 97 425 | 134 040 | 132 794 | 132 454 | 456 376 | 1 188 479 | 888 649 | 730 738 | 684 858 | 450 212 | 309 509 | 92 068 | 64 948 |
| Ilgtermiņa saistības | 852 576 | 755 027 | 994 306 | 11 547 | 11 547 | 0 | 700 000 | 400 000 | 300 000 | 300 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 946 651 | 852 452 | 1 128 346 | 144 341 | 144 001 | 456 376 | 1 888 479 | 1 288 649 | 1 030 738 | 984 858 | 450 212 | 309 509 | 92 068 | 64 948 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 202 932 | 55 968 | 71 296 | 975 000 | 85 556 | 1 588 816 | 40 296 | 18 901 | 41 410 | 43 769 | -1 373 629 | 7824 | 214 115 | 35 992 |
| Pašu kapitāls kopā | 430 427 | 550 162 | 811 419 | 1 786 419 | 1 871 975 | 3 472 338 | 2 512 635 | 2 531 535 | 2 572 945 | 2 616 714 | 1 243 085 | 950 910 | 605 025 | 491 018 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 59 625 | 86 321 | 117 450 | 113 455 | 118 400 | 116 917 | 171 507 | 211 217 | 213 791 | 213 688 | 138 137 | 102 024 | 93 201 | 6464 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5976 | 7583 | -11 990 | -20 804 | -25 444 | -68 106 | 44 321 | 27 385 | 48 544 | 41 351 | -1 372 088 | 2441 | -26 721 | -37 545 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 204 139 | 60 141 | 77 950 | 981 675 | 85 556 | 1 596 522 | 40 296 | 18 901 | 41 410 | 43 769 | -1 373 629 | 7824 | 222 558 | 73 492 |
| Pārskata gada peļņa | 202 932 | 55 968 | 71 296 | 975 000 | 85 556 | 1 588 816 | 40 296 | 18 901 | 41 410 | 43 769 | -1 373 629 | 7824 | 214 115 | 35 992 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 999 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 299 999 | 560 000 | 149 999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SAVA"
Pārskats
SIA "SAVA" (reģ. nr. 41203041229) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Dīķu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6464 €, par 93,1% mazāk nekā gadu iepriekš (93 201 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 15,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 35 992 € (557% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3232 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 555 966 € un pašu kapitāls 491 018 € (88,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.