Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Venta Transports"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 77 685 | 108 047 | 138 996 | 153 138 | 157 167 | 186 599 | 269 654 | 316 797 | 367 549 | 508 613 | 460 577 | 519 615 | 523 159 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 35 534 | 135 597 | 163 228 | 170 772 | 302 116 | 324 570 | 334 714 | 340 183 | 375 132 | 327 775 | 321 570 | 406 973 | 416 975 |
| Aktīvi kopā | 113 219 | 243 644 | 302 224 | 323 910 | 459 283 | 511 169 | 604 368 | 656 980 | 742 681 | 836 388 | 782 147 | 926 588 | 940 134 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 27 802 | 83 425 | 43 351 | 28 375 | 53 872 | 74 958 | 260 615 | 232 217 | 195 909 | 135 793 | 124 622 | 141 202 | 132 427 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 553 | 39 274 | 24 195 | 24 190 | 29 850 | 12 586 | 8101 | 46 164 | 18 371 |
| Saistības kopā | 27 802 | 83 425 | 43 351 | 28 375 | 107 425 | 114 232 | 284 810 | 256 407 | 225 759 | 148 379 | 132 723 | 187 366 | 150 798 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 53 417 | 34 214 | 77 654 | 36 662 | 56 323 | 45 079 | 45 621 | 81 015 | 116 349 | 171 087 | -37 485 | 89 798 | 50 114 |
| Pašu kapitāls kopā | 85 417 | 160 219 | 258 873 | 295 535 | 351 858 | 396 937 | 319 558 | 400 573 | 516 922 | 688 009 | 649 424 | 739 222 | 789 336 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 363 744 | 671 873 | 564 117 | 595 444 | 737 564 | 885 320 | 1 173 011 | 1 355 606 | 1 843 662 | 2 034 647 | 1 584 987 | 2 002 705 | 2 301 556 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 59 961 | 36 604 | 92 506 | 40 371 | 63 272 | 45 841 | 49 341 | 83 730 | 82 883 | 173 903 | -36 281 | 106 627 | 57 770 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 60 858 | 35 519 | 89 326 | 41 504 | 62 100 | 45 192 | 45 623 | 81 025 | 116 360 | 171 114 | -37 207 | 89 798 | 50 114 |
| Pārskata gada peļņa | 53 417 | 34 214 | 77 654 | 36 662 | 56 323 | 45 079 | 45 621 | 81 015 | 116 349 | 171 087 | -37 485 | 89 798 | 50 114 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 10 | 10 | 15 | 15 | 18 | 21 | 21 | 37 | 34 | 31 | 32 | 35 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 123 000 | 0 | 0 | 0 | 1100 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Venta Transports"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Venta Transports" (reģ. nr. 41203045199) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Rudens iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 301 556 €, par 14,9% vairāk nekā gadu iepriekš (2 002 705 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 50 114 € (2,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 35 (gadu iepriekš 32). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 759 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 940 134 € un pašu kapitāls 789 336 € (84,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.