SIA "COMAR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 220 645 | 178 636 | 136 887 | 298 853 | 398 403 | 193 055 | 668 443 | 314 968 | 282 566 | 336 062 | 371 890 | 517 839 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 900 | 32 915 | 62 449 | 47 017 | 48 797 | 30 218 | 17 860 | 654 410 | 507 354 | 793 015 | 27 065 | 59 309 |
| Aktīvi kopā | 241 545 | 211 551 | 199 336 | 345 870 | 447 200 | 223 273 | 686 303 | 969 378 | 789 920 | 1 129 077 | 398 955 | 577 148 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 173 610 | 37 077 | 21 390 | 134 406 | 202 638 | 25 111 | 276 209 | 25 242 | 45 540 | 80 447 | 132 256 | 41 273 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 173 610 | 37 077 | 21 390 | 134 406 | 202 638 | 25 111 | 276 209 | 25 242 | 45 540 | 80 447 | 132 256 | 41 273 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 53 126 | 111 348 | 44 591 | 33 518 | 33 098 | 155 064 | 211 932 | 534 042 | -199 756 | 506 251 | 256 699 | 269 176 |
| Pašu kapitāls kopā | 63 126 | 174 474 | 177 946 | 211 464 | 244 562 | 198 162 | 410 094 | 944 136 | 744 380 | 1 048 630 | 266 699 | 535 875 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 124 743 | 272 320 | 190 112 | 223 231 | 167 369 | 275 112 | 2 447 478 | 3 157 317 | 443 658 | 471 575 | 456 606 | 317 165 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 62 568 | 132 651 | 49 824 | 39 769 | 33 098 | 155 203 | 211 958 | 534 042 | -199 756 | 506 251 | 256 699 | 269 176 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 62 568 | 132 635 | 49 824 | 39 769 | 33 098 | 155 203 | 211 958 | 534 042 | -199 756 | 506 251 | 256 699 | 269 176 |
| Pārskata gada peļņa | 53 126 | 111 348 | 44 591 | 33 518 | 33 098 | 155 064 | 211 932 | 534 042 | -199 756 | 506 251 | 256 699 | 269 176 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 41 119 | 0 | 0 | 201 464 | 0 | 0 | 0 | 202 001 | 1 038 630 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "COMAR"
Pārskats
SIA "COMAR" (reģ. nr. 41203050768) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Katrīnas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 317 165 €, par 30,5% mazāk nekā gadu iepriekš (456 606 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 269 176 € (84,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 52 861 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 577 148 € un pašu kapitāls 535 875 € (92,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.