SIA "NURME ALUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2024
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9284 | 9566 | 10 537 | 10 248 | 11 974 | 9694 | 9582 | 9582 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2112 | 1408 | 1408 | 4089 | 4089 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 11 396 | 10 974 | 11 945 | 14 337 | 16 063 | 9694 | 9582 | 9582 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 977 | 17 599 | 1273 | 2363 | 3905 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 977 | 17 599 | 1273 | 2363 | 3905 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 389 | -7044 | 3793 | 1302 | 184 | -2464 | 15 | 0 |
| Pašu kapitāls kopā | 419 | -6625 | 10 672 | 11 974 | 12 158 | 9694 | 9582 | 9582 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 36 513 | 44 572 | 42 469 | 37 228 | 22 668 | 338 | 15 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 389 | -7044 | 3793 | 1302 | 184 | -2464 | 15 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 389 | -7044 | 3793 | 1302 | 184 | -2464 | 15 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | 389 | -7044 | 3793 | 1302 | 184 | -2464 | 15 | 0 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "NURME BAR" — 50%
- SIA "NURME BAR" — 2 kopīgas personas
- SIA "NURME BREWERY" — 2 kopīgas personas
- "Blender" IK
- Latvijas Neatkarīgie aldari
Kopsavilkums: SIA "NURME ALUS"
Pārskats
SIA "NURME ALUS" (reģ. nr. 41203059502) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Laucienes pag., Pļavas, "Asni".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. Ar peļņu noslēgti 5 no 8 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 9582 € un pašu kapitāls 9582 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,7%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.