SIA "NORDLIGHT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 298 | 5992 | 27 733 | 15 531 | 26 514 | 30 968 | 24 454 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 474 | 12 807 | 12 558 | 19 794 | 23 998 | 48 078 | 49 354 |
| Aktīvi kopā | 29 772 | 18 799 | 40 291 | 35 325 | 50 512 | 79 046 | 73 808 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 6993 | 15 348 | 38 720 | 30 142 | 25 970 | 25 426 | 33 599 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6993 | 15 348 | 38 720 | 30 142 | 25 970 | 25 426 | 33 599 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 775 | -19 328 | -1880 | 3613 | 19 359 | 29 079 | -13 412 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 779 | 3451 | 1571 | 5183 | 24 542 | 53 620 | 40 209 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 123 368 | 199 009 | 279 050 | 405 836 | 454 101 | 588 094 | 597 481 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 22 775 | -19 326 | -1869 | 3620 | 19 362 | 29 204 | -13 412 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 775 | -19 326 | -1869 | 3620 | 19 362 | 29 204 | -13 412 |
| Pārskata gada peļņa | 22 775 | -19 328 | -1880 | 3613 | 19 359 | 29 079 | -13 412 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 7 | 11 | 15 | 15 | 14 | 15 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NORDLIGHT"
Pārskats
SIA "NORDLIGHT" (reģ. nr. 41203065015) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Robežu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 597 481 €, par 1,6% vairāk nekā gadu iepriekš (588 094 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 412 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 15). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 960 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 73 808 € un pašu kapitāls 40 209 € (54,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.