SIA "PPL Connect"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 306 | 78 783 | 46 383 | 210 635 | 531 345 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3958 | 2474 | 1765 | 1422 | 66 628 |
| Aktīvi kopā | 20 264 | 81 257 | 48 148 | 212 057 | 597 973 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 91 731 | 104 571 | 110 082 | 200 774 | 289 613 |
| Ilgtermiņa saistības | 19 159 | 62 600 | 10 000 | 56 029 | 63 500 |
| Saistības kopā | 110 890 | 167 171 | 120 082 | 256 803 | 353 113 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -93 426 | 4712 | 13 980 | 27 188 | 280 880 |
| Pašu kapitāls kopā | -90 626 | -85 914 | -71 934 | -44 746 | 244 860 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 412 265 | 451 342 | 690 476 | 2 068 292 | 3 297 010 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -93 267 | 7155 | 16 329 | 28 977 | 282 271 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -93 426 | 4712 | 13 980 | 27 188 | 281 161 |
| Pārskata gada peļņa | -93 426 | 4712 | 13 980 | 27 188 | 280 880 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 17 | 10 | 19 | 49 | 65 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "PPL Connect"
Pārskats
SIA "PPL Connect" (reģ. nr. 41203068793) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 130 k-2.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 3 297 010 €, par 59,4% vairāk nekā gadu iepriekš (2 068 292 €). No 2020. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 68,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2024). 2024. gada peļņa bija 280 880 € (8,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 5 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 65 (gadu iepriekš 49). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 723 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 597 973 € un pašu kapitāls 244 860 € (40,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.