SIA M4YAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 052 | 165 283 | 149 127 | 156 625 | 240 327 | 240 145 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1753 | 1902 | 1280 | 26 800 | 23 800 |
| Aktīvi kopā | 32 052 | 167 036 | 151 029 | 157 905 | 267 127 | 263 945 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 31 083 | 164 422 | 147 476 | 135 551 | 114 908 | 123 602 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 000 | 180 000 |
| Saistības kopā | 31 083 | 164 422 | 147 476 | 135 551 | 254 908 | 303 602 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1831 | 1645 | 939 | 18 801 | -10 135 | -51 876 |
| Pašu kapitāls kopā | 969 | 2614 | 3553 | 22 354 | 12 219 | -39 657 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 7313 | 109 927 | 116 338 | 74 367 | 59 190 | 68 564 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 817 | 18 861 | 32 659 | 38 485 | 18 271 | 22 743 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1831 | 1739 | 1014 | 18 833 | -10 049 | -51 777 |
| Pārskata gada peļņa | -1831 | 1645 | 939 | 18 801 | -10 135 | -51 876 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Livonija MV — 35%
Kopsavilkums: SIA M4Y
Pārskats
SIA M4Y (reģ. nr. 41203073440) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Pulkveža Brieža iela 55.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 68 564 €, par 15,8% vairāk nekā gadu iepriekš (59 190 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 56,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 51 876 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 68 564 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (65%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-39 657 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.