Sventes pagasta zemnieku saimniecība "STĀRĶI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 108 399 € (6% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 155 250 | 153 314 | 197 579 | 178 277 | 160 273 | 132 983 | 316 254 | 211 704 | 315 558 | 369 302 | 428 955 | 430 523 | 570 238 | 490 108 | 842 106 | 949 036 | 1 020 629 | 1 028 908 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 265 078 | 237 397 | 293 939 | 318 218 | 350 621 | 348 796 | 465 384 | 750 950 | 796 256 | 881 766 | 993 948 | 896 733 | 795 288 | 817 235 | 1 051 108 | 1 573 832 | 1 959 556 | 2 298 407 |
| Aktīvi kopā | 420 328 | 390 711 | 491 518 | 496 495 | 510 894 | 481 779 | 781 638 | 962 654 | 1 111 814 | 1 251 068 | 1 422 903 | 1 327 256 | 1 365 526 | 1 307 343 | 1 893 214 | 2 522 868 | 2 980 185 | 3 327 315 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 71 575 | 19 145 | 61 559 | 86 514 | 103 130 | 100 050 | 210 338 | 107 895 | 185 090 | 225 133 | 192 418 | 192 441 | 194 917 | 166 406 | 213 018 | 189 787 | 473 323 | 472 816 |
| Ilgtermiņa saistības | 86 397 | 95 882 | 114 322 | 111 458 | 104 889 | 87 676 | 95 294 | 316 252 | 372 651 | 461 213 | 641 730 | 550 800 | 371 704 | 225 384 | 217 851 | 589 363 | 812 551 | 1 174 520 |
| Saistības kopā | 157 972 | 115 027 | 175 881 | 197 972 | 208 019 | 187 726 | 305 632 | 424 147 | 557 741 | 686 346 | 834 148 | 743 241 | 566 621 | 391 790 | 430 869 | 779 150 | 1 285 874 | 1 647 336 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 119 444 | 77 291 | 155 771 | 118 743 | 163 622 | 149 946 | 310 692 | 214 716 | 225 688 | 248 264 | 154 900 | 133 815 | 273 390 | 193 408 | 659 292 | 438 373 | 104 244 | 94 067 |
| Pašu kapitāls kopā | 262 356 | 275 684 | 315 637 | 298 523 | 302 875 | 294 053 | 476 006 | 538 507 | 554 073 | 564 722 | 588 755 | 584 015 | 798 905 | 915 553 | 1 462 345 | 1 743 718 | 1 694 311 | 1 679 979 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 202 006 | 171 980 | 197 822 | 284 681 | 376 814 | 404 064 | 517 690 | 467 999 | 490 040 | 645 770 | 596 564 | 680 345 | 813 501 | 949 894 | 1 435 275 | 1 240 140 | 1 262 518 | 1 565 144 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 135 306 | 88 559 | 165 005 | 127 127 | 172 414 | 158 657 | 321 190 | 227 371 | 233 943 | 257 000 | 164 720 | 143 431 | 280 850 | 197 967 | 662 597 | 456 867 | 146 355 | 132 291 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 120 177 | 78 644 | 157 210 | 120 059 | 165 066 | 152 002 | 313 813 | 217 405 | 225 688 | 248 264 | 154 900 | 133 815 | 273 390 | 193 408 | 659 292 | 438 373 | 104 249 | 94 067 |
| Pārskata gada peļņa | 119 444 | 77 291 | 155 771 | 118 743 | 163 622 | 149 946 | 310 692 | 214 716 | 225 688 | 248 264 | 154 900 | 133 815 | 273 390 | 193 408 | 659 292 | 438 373 | 104 244 | 94 067 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 13 | 8 | 10 | 12 | 14 | 15 | 14 | 14 | 15 | 17 | 16 | 17 | 18 | 17 | 17 | 19 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 63 963 | 115 818 | 135 857 | 159 270 | 158 768 | 128 739 | 152 215 | 210 122 | 237 615 | 130 867 | 138 555 | 58 500 | 76 760 | 112 500 | 157 000 | 153 651 | 108 399 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sventes pagasta zemnieku saimniecība "STĀRĶI"
Pārskats
Sventes pagasta zemnieku saimniecība "STĀRĶI" (reģ. nr. 41501015771) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Augšdaugavas nov., Sventes pag., Skrudaliena, "Stārķi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 565 144 €, par 24,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 262 518 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 94 067 € (6,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (18). 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 19). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 97 822 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 327 315 € un pašu kapitāls 1 679 979 € (50,5% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.